Artur Szudrowicz
Iwona Kowalska
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Dzienniki treningowe
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 27-08-2011, 17:35
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach
Domyślnie Michał Karmowski Blog

Data: 27-08-2011, 17:35

Witam wszystkich od dziś będę prowadził wpisy dotyczące diety, suplementacji , treningu a także tego jak spędzam czas wolny

Jak widzicie u mnie w życiu wiele zmian i nowych rzeczy, przede wszystkim sponsor czyli [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] NUTRITION!!!

Nowy portal internetowy kulturystyka0online.pl , a także sezon startowy jesienny to dla mnie też nowość , bo zwykle startowałem na wiosnę.

Zmieniłem również miejsce pracy i teraz jestem menagerem nowego fitness clubu, który otworzy się 10 września w gdynii, ale o tym póżniej…

Wczorajszy dzień był dość szalony i praktycznie wszystko robiłem w biegu.

Dieta

1-600g białek jaj, 150g płatków owsianych zalanych kawą, 1/2 awokado

30 min- intensywnych aerobów na bieżnie 7.0km/h i 12% pod górkę

2-300g kurczaka , 75g ryzu, 20g oleju lnianego

3-300g kurczaka, 75g ryżu, 40g orzechów włoskich

4-300g kurczaka, 75g ryżu, 20g oliwy z oliwek

5-350g wołowiny, 1/2 awokado

-nie trenowałem , bo to dzień wolny

ps. miło mi jest dołączyć do trec teamu i mam nadzieję , że bedzie sie nam razem dobrze współpracowało
michok jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Sklep Kulturystyczny!
stare 02-09-2011, 11:38
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie Witam wszystkich!

Data: 28-08-2011, 20:16

Będę pisał z jednodniowym opóżnieniem, b tak łatwiej…

Wczoraj trenowałem w tczewie w klubie „ebro gym ” , a cały trening bedziecie mogli zobaczyć wkrótce na portalu kulturystyka-online .pl

Plecy do dość ciężka grupa do przetrenowania bo nie można ich zobaczyć w lustrze i dlatego trzeba mocno się skupić na tym aby pracowały mięśnie.

Plecy:

-ściąganie uchwytów wyciągu górnego do klatki

-wiosłowanie gryfem w opadzie podchwytem

-przyciąganie uchwytów hummera do bioder siedząc

-wiosłowanie sztangielką jednorącz leżąc na skośnej ławce

seria łączona -ściąganie drążka wyciągu górnego dk klatki

-pec dec

-ciągi (z mocnym dopięciem łopatek w górnej fazie ruchu)

seria łączona – szrugsy na maszynie smitha

-odwodzenie ramion do tyłu z linkami wyciągu stojąc w bramie

dieta;

1-600g białek jaj, 150g płatków zalanych kawą, 1/2 awokado

2 i 3-300g kurczaka, 75g ryżu,40g orzechów

PRZED TRENINGIEM- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , aakg, s.a.w., tauryna

TRENING A BEZPOŚREDNIO PO – 75g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z isolate100 bcaa, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , tauryna i 120g ryzu basmati

4 i 5- 300g kurczaka, 75g ryżu , 15g oleju lnianego

kolacje zjadłem w sopocie w twarzystwie mojej rodzinki i kolegi Marka Dąbrowskiego – MŚ weteranów

stek wołowy 300g, pomidory mozarella, oliwa, ocet balsamiczny…
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2011, 11:40
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie Odpoczynek

Data: 29-08-2011, 13:46

Dziś niedziela a ja wybrałem się z moją rodzinką na „SMERFY” , niby bajka dla dzieci a ja uśmiałem się po pachy, w trakcie seansu wypadł mi posiłek i gdy otworzyłem pojemnik z jedzeniem usłyszałem gdzieś obok…, ale fajnie pachnie

miałem tam pieczonego słodkiego ziemniaka, pulpety z kurczaka z przyprawą węgierska i awokado!

Dziś na treningu robiłem klatkę i lekko barki, bo cały czas doskwiera mi kontuzja prawego naramiennego, ogólnie mój fizjoterapeuta powiedział abym odpuścił treningi górnej części ciała bo może się coś urwać , ale jak tu odpuścić jak do zawodów 8 tyg.

dieta

-600g białek, 150g płatków zalanych kawą i 1/2 awokado

2 i 3- 300g pulpetów z kurczaka, 300g słodkich ziemniaków, 1/2 awokado

przed treningiem : 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , tauryna, aakg i s.a.w-2miarki

trening- bezpośrednio po 2 miarki bcaa, 2 miarki glutaminy, tauryna i 75g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z isolate 100 i 150g ryżu basmati

4 i 5 – 300g wołowiny mielonej , 50g ryżu brązowego, 15g oleju lnianego

6-600g białek jaj, 50 g orzechów włoskich

wieczorem trochę żle sie czułem jakby mnie jakaś choroba rozkładała więc profilaktycznie przyjąłem dodatkowo 2g vit c i wapno
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2011, 11:43
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie Fatalny dzień

Data: 30-08-2011, 6:21

Niestety temp 39 stopni i cały dzień spędziłem w łóżku, nie zrobiłem nawet zaplanowanego cardio bo byłem taki słaby, ale dieta oczywiście jest trzymana.

diata;

1-600g biłek jaj, 150g płatków, 1/2 awokado

2,3,4,5-300g piersi z kurczaka, 75g ryżu, 15g oleju lnianego

6-300g wołowiny i 1/2 awokado

…fatalny dzień
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2011, 11:44
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie wtorek:-(

Data: 30-08-2011, 22:33

Dziś w nocy zmieniłem dwie koszulki bo tak się wypociłem po aspirynie, rano dalej bolała mnie głowa ale wstałem o 6.00 zjadłem śniadanie i pojechałem na zajęcia personalne do klubu.

Z braku czasu musiałem zrobić trening zaraz po śniadaniu co po chorobie i osłabieniu nie było najlepszym wyborem.

dieta:

1-600g białek jaj, 150g płatków zalanych kawa z cynamonem, 100g awokado

przed treningiem 2 miarki s.a.w. oraz 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Trening:triceps &biceps, a po treningu 75g z isolate 100, 2 miarki bcaa i 2 miarki glutaminy

2,3,4,5,- 300g kurczaka z grill w ziolach, 75g ryzu basmati, 15g oleju lnianego

30 min aerobów

6-350g wołowiny , 100g awkado

dzien ogolnie słaby ale chociaż zrobiłem trening i dałem rade machnąć aeroby, jutro nogi …
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2011, 11:45
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie Trening i biczowanie

Data: 31-08-2011, 22:15

Samopoczucie dziś dużo lepsze i widzę , że pomogło wczoraj 9gram vit C strong i dodatkowo 40g l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme.

dieta:

1-600g białek jaj, 150g płatków i 20g oliwy z oliwek

przed treningiem wypiłem dziś 15g s.a.w. , bo były nogi

bezpośrednio przed wziąłęm 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder, 8 tab aakg mega hardcore i porcje tauryny

Trening – a bezposrednio po 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme , 75g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z isolate 100 i 150g ryzu

2,3,4,5- 300g kurczaka, 75g ryzu brązowego , 40g orzechów włoskich

30 min aeroby na rowerze

6-600g białek jaj i 200g awokado

Byłem dziś kolejny raz u mojego fizjoterapeuty na zabiegach, miałem robione bicze , i masaż tkanek głębokich, bolesne ale skuteczne! postaram się wrzucić film !
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2011, 11:47
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie 01-09-2011

Data: 01-09-2011, 22:15

Dziś wypadał dzień wolny więc mogłem więcej czasu poświecić na pisanie artykułu do nowego REBELA i ogarnąć trochę spraw związanych z klubem , który otwiera się za 10 dni

dieta:

na czczo 1 porcja clenburexin i 30 min cardio na bieżni + brzuch, bezpośrednio po 1 miarka [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder i 1 miarka l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme

1-600g białek jaj, 150g płatków owsianych , 100g awokado

2-300g piersi z kurczaka, 75g ryżu jaśminowego, 100g awokado

3 i 4- 300g piersi z kurczaka, 75g ryżu jaśminowego , 20g oleju

5-350g mintaja, 75g ryżu , 40g orzechów włoskich

30 min cardio na rowerze

6-300g wołowiny , 50g ryżu basmati, 100g awokado

7-300g białek jaj i 30g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z isolate 100, 50g masła z migdałów

dziś wyjątkowo druga sesja aerobów aby napędzić trochę metabolizm, ale ogólnie dzień wolny od siłowni.

Jutro czeka mnie ciężki dzień , bo przywożą sprzęt na siłownie , więc będzie co robic, a do tego jutro jeden z najważniejszych treningów czyli klatka….

to sa filmy z masażu u Dawida Juszczyka
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2011, 07:05
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie Odp: Michał Karmowski Blog

Data: 02-09-2011, 21:53

Dziś trening klatki i barków, robię je po klatce ze względu na kontuzję, codziennie chodzę na zabiegi do mojego fizjoterapeuty i dziś wykleił mi "tejpy",

trening:

klatka

wycsiakanie hantlami na płaskiej ławce

rozpiętki głowa w dół

wyciskanie gryfem głową w dół

przenoszenie hantla z wyciskaniem na skosie hantlami w serii łączonej

barki

unoszenie ramion bokiem w górę siedząc

przyciąganie sztangielek do brody oburącz

wyciskanie hantlami siedząc

dieta

rano na czczo 30 min rower- po 1 miarka [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder i 1 miarka l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme

1-600g białek jaj, 150g płatków owsianych, 1/2 awokado

2 i 3- 300g kurczaka, 75g ryzu, 40g orzechów

przed treningiem 16kaps aakg mega hardcore i 2 miarki s.a.w - pompa na treningu była taka że nie mogłem się wykąpać , musiałem odczakać 20 min

po treningu 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme i 75g z [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] isolate 100 , 100g ryż

4 i 5 -300g kurczaka, 75g ryżu i 20g oliwy z oliwek

6-350g wołowiny i 100g awokado

...ogólnie wariacki dzień , bo przywieżli sprzęt na siłownie!
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2011, 06:41
Użytkownik
Nowicjusz

Data: 04-09-2011, 6:41

Dziś musiałem nieco zmienić plany treningowe i robiłem triceps & biceps, ponieważ jutro jadę do poznania na konsultacje do Radka Słodkiewicz i tam będę robił plecy. po południu odwiedzili mnie znajomi z portalu kulturystyka-online.pl i nakręciliśmy fajny odcinek „Zapytaj trenera” w nietypowej scenerii…, było śmiesznie

Od dziś jest równo 8 tyg do zawodów więc jeszcze sobie pozwalam na posiłek na mieście w mojej ulubionej włoskiej restauracji „LA VITA”, jadłem 300g steka z pieczonym ziemniakiem i sosem BBQ. Uzbroiłem sie w zestaw nowych suplementów o którycz napisze w poniedziałek , bo właśnie wtedy ropoczynam 100% przygotowań

….do akcji wkracza clenburexin…

dieta;

1-350g steka z dorsza , 150g płatków owsianych, 100g awokado

przed treningiem 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder, 2 miarki l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme, 8 tab aakg mega hardcore i 2 miarki S.A.W

po treningu 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 75g z bialka isolate 100 (vanilla) 100g ryżu

2 i 3 -300g kurczaka, 75g ryżu , 40g orzechów włoskich

4- stek 300g z ziemniakiem w „LA VICIE”

5-600g białek jaj , 75g ryżu , 100g awokado

30 min aerobów – bieżnia

6-300g wołowiny, 40 g orzechów
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2011, 21:41
Użytkownik
Nowicjusz

Data: 04-09-2011, 21:41

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Dziś byłem w poznaniu u Radka aby ocenił moją formę na 8 ty przed startem, wprowadziliśmy pewne zmiany dietetyczne , ktore od jutra wprowadzam w życie , miałem dziś trenować ale w tym tygodniu mam jeszcze wyjazd do Zielonej Góry i musiałem przesunąć trening na jutro. Dzięki uprzejmości mojego nowego pracodawcy od wczoraj mam w domu bieżnię i w końcu nie muszę chodzić do klubu aby pospacerować

rano aeroby 30 min na bieżni 6,6km/h i 10% incline

bezpośrednio po 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder i 2 miarki l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme

1-600g białek jaj, 150g płatków, 100g awokado

2-350g dorsza, 75g ryżu 20g oleju lnianego

3 , 4, 5-300g kurczaka, 75g ryżu, 40g orzechów włoskich

6-350g dorsza, 75g ryżu , 100g awokado

30 min aerobów-rower

7-300g steka i 40g masła orzechowego jori

od jutra pełna gama supli razem z rozpiską…
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania