Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online




Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE > Strongman i Trójbój Siłowy
stare 25-12-2010, 11:42
Użytkownik
Nowicjusz
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Postów: 62
Podziękował: 0
Dostał 2 razy "Dzięki" w 1 poście
Domyślnie M.P Juniorów do lat 16 i Weteranów w WL Sosnowiec 05.02.2011

Już wkrótce więcej informacji odnośnie mistrzostw. A ja już zapraszam najmłodszych i najstarszych zawodników.
gregorterm jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-12-2010, 16:24
Użytkownik
Nowicjusz
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Postów: 62
Podziękował: 0
Dostał 2 razy "Dzięki" w 1 poście
Domyślnie Odp: M.P Juniorów do lat 16 i Weteranów w WL Sosnowiec 05.02.2011

Mistrzostwa odbędą się już według nowych przepisów. Nowe kategorie wagowe oraz każdy startujący musi mieć opłaconą licencje tydzień przed zawodami przelewem na konto zwiazku.
gregorterm jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2011, 20:54
Użytkownik
Nowicjusz
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Postów: 62
Podziękował: 0
Dostał 2 razy "Dzięki" w 1 poście
Domyślnie Odp: M.P Juniorów do lat 16 i Weteranów w WL Sosnowiec 05.02.2011

Na stronie PZKFiTS jest już do pobrania druk zgłoszeniowy.
gregorterm jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2011, 22:14
Użytkownik
Nowicjusz
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Postów: 62
Podziękował: 0
Dostał 2 razy "Dzięki" w 1 poście
Domyślnie Odp: M.P Juniorów do lat 16 i Weteranów w WL Sosnowiec 05.02.2011

Lista zgłoszeń na dzień 28.01.2011r godz. 21.30

Juniorki do 16
Kat. wag. 47 kg.
1 Sobczyk Aleksandra 1996
2 Godlewska Patrycja 1995

Kat. wag. 52 kg.
1 Hypś Anna 1995
2 Konkel Ewelina 1995
3 Domańska Małgorzata 1995

Kat. wag. 57 kg.
1 Struck Aneta 1995
2 Lorek Kamila 1996
3 Pyka Sandra 1995
4 Markowska Klaudia 1996

Kat. wag. 63 kg.
1 Głuszyńska Patrycja 1995
2 Michnowska Anna 1995
3 Szych Martyna 1996
4 Miodek Magdalena 1995

Kat. wag. 72 kg.
1 Lechowicz Paulina 1996

Kat. wag. 84 kg.

Kat. wag. +84 kg.
1 Moraczewska Sandra 1995
2 Kawka Roksana 1995


Juniorzy do 16
Kat. wag. 53 kg.
1 Białek Artur 1995
2 Krzyszczak Patryk 10 1995

Kat. wag. 59 kg.
1 Ludwiszewski Damian 1996
2 Linkiewicz 1996
3 Haszke Michał 1996

Kat. wag. 66 kg.
1 Kubuj Bartłomiej 1995
2 Panczocha Tomasz 1995
3 Masternak Bartosz 1995
4 Łodyga Michałak 1995
5 Heintze Adrian 1995
6 Czajkowski Łukasz brak 1995
7 Miśta Michał brak 1995

Kat. wag. 74 kg.
1 Rzempołuch Cezary 1995
2 Szczerba Paweł 1995
3 Iwański Adam 1995
4 Kazanecki Marcel 1996
5 Tomaszewski Krzysztof 1995
6 Sidorowicz Patryk 1995
7 Jakubowski Marcin 1995
8 Kokowski Daniel 1996

Kat. wag. 83 kg.
1 Klimasara Krzysztof 1996


Kat. wag. 93 kg.
1 Sasin Artur 1995
2 Gwardzik Michał 1995
3 Zapisek Jakub 1995

Kat. wag. 105 kg.
1 Muża Robert 1995

Kat. wag. 120 kg.
1 Konkel Jakub 1995

Weteranki
Kat. wag. 72 kg.
1 Foryś Urszula 1965

Kat. wag. +84 kg.
1 Pawlik Barbara 1959

Weterani
Kat. wag. 59 kg.

Kat. wag. 66 kg.
1 Suchodolski Marek 1970

Kat. wag. 74 kg.
1 Mąka Bolesław 1942
2 Leski Grzegorz 1958
3 Kordeczka Wojciech 1971
4 Hodowaniec Zbigniew 1965
5 Pryk Ireneusz 1969
6 Jasiński Adam 1951

Kat. wag. 83 kg.
1 Kuchnio Krzysztof 1956
2 Krysiewicz Jacek 1959
3 Wesoły Arkadiusz 1968
4 Mehlich Eugeniusz 1955
5 Tempczyk Paweł
6 Fuja Ireneusz 1970
7 Lechowicz Edmund 1949
8 Rożnowski Edward 1951

Kat. wag. 93 kg.
1 Chmieliński Krzysztof 1961
2 Mentel Stanisław 1954
3 Bryniarski Andrzej 1954
4 Cisak Józef brak 1945
5 Gałanik Piotr 1971
6 Gapiński Grzegorz 1958
7 Prokop Marian brak 1948
8 Tamiłowski Kazimierz 1948
9 Rudziński Adam 1970
10 Orłowski Mirosław 1943
11 Kozielski Krzysztof 1962

Kat. wag. 105 kg.
1 Ziemianin Maciek 1970
2 Wegiera Jan 1965
3 Biskup Jan 1954
4 Bożyczko Krzysztof 1965
5 Bolsęga Janusz 1967
6 Ruwkiewicz Mariusz 1967
7 Bartnik Lucjan 1950

Kat. wag. 120 kg.
1 Grabowski Wojciech 1951
2 Jankowiak Jacek 1969
3 Dąbrowski Włodzimierz 1950
4 Nacewicz Waldemar 1963
5 Kozioł Maciej 1965
6 Pawlik Piotr 1955

Kat. wag. +120 kg.
1 Wdowinski Dariusz 1965
2 Dzieciatkowski Jan 1956
3 Lendo Andrzej 1967
gregorterm jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów
BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Wyłączony
Pingbacks are Wyłączony
Refbacks are Wyłączony
Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odp. Ostatni post / autor
P.P i M.P J 20 i Weteranów w WL - Sosnowiec 01-03.06.2012 r. gregorterm Strongman i Trójbój Siłowy 4 15-06-2012 08:08
Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness 2010 - Zabrze kuba Kulturystyka w Polsce 3 26-10-2011 14:23
Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów Turcja p4wc10 Kulturystyka Światowa 9 15-12-2010 17:56
M.Ś Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness-Białystok JUDGE Kulturystyka Światowa 7 16-11-2009 19:02
MP Juniorów do lat 18 STRONGMAN masapaulo Offtopic 56 02-01-2008 13:43

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:21.
BODY ATTACK

Ostatnie obrazki

Kulturystyka: Newsletter
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin