BODY ATTACK SOSY ZERO

Larry Wheels oskarżony o przemoc domową (są nagrania!)

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 26. Lipiec 2019 Dodane przez: KO Team

Była dziewczyna Larry'ego, Chelsea King oskarża w filmie opublikowanym na YouTube swojego byłego partnera o przemoc fizyczną i psychiczną.

Według Chelsea ich pięcioletni związek się rozpadł, bo Larry od początku ją oszukiwał z innymi kobietami (i mężczyznami!) oraz coraz częściej się nad nią znęcał i pokazuje np. screena wiadomości od kogoś, kto informuje ją o tym, że Larry flirtuje z jego dziewczyną.

Widzimy również screena wiadomości skierowanej do Larry'ego dotyczącego wydarzenia, w którym stosował przemoc, gdzie Larry temu nie zaprzecza. Chelsea podkreśla, że najgorzej było podczas stosowania trenbolonu (Larry publicznie przyznaje się do stosowania środków dopingujących).

Tłumaczy, że podczas całego tego czasu ucierpiała psychicznie i ujawnia widzom nagrania audio, w których oskarża go o oszukiwanie i podkreśla, że Larry zaatakował ją wtedy fizycznie, a nawet bił pięściami.

Jak zawsze każdy jest niewinny, aż została udowodniona jego wina, aczkolwiek mimo tego, że z nagrania audio nie wynika w 100%, żeby ją bil, to słychać, że atakuje fizycznie, co jest oczywiście absolutnym NO GO.

Kiedy dziewczyna bierze w rękę nóż kuchenny i wycofuje się do rogu kuchni, Larry dzwoni po policje i tłumaczy, że to ona jest agresorem! Tutaj trzeba zaznaczyć, że policja po przybyciu na miejsce wydarzenia nikogo nie aresztowała, więc mamy tutaj wskazówkę na to, że prawda leży gdzieś pośrodku, więc dziewczyna widocznie nie miała śladów po pobiciu pięściami.

Kilka godzin temu pojawił się filmik aktualnej dziewczyny Larry'ego, która go broni i tłumaczy, że jest miłym i nieagresywnym człowiekiem, ale posłuchajcie i oceńcie to sami.

Nagranie kłótni jest przerażające i słychać, że Larry traci kontrole i jest bardzo agresywny.

Pozostaje nam odczekać reakcje Larry'ego na te oskarżenia, bo każdy medal ma dwie strony. Żyjemy jednak w roku 2019 i NIC, ale to NIC nie usprawiedliwia takiego zachowania, jakie słyszymy w nagraniu.

Kłótnie w związkach są oczywiście normalne, aczkolwiek każdy mężczyzna powinien potrafić prowadzić takie wymiany słów bez obrażania i unoszenia głosu, ale to już moje prywatne przemyślenia, którymi się z wami zaraz podzielę na moim InstaStory.

Nagrania audio słyszymy na minutach 7:53, 9:36 oraz 11:19.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Larry Wheels oskarżony o przemoc domową (są nagrania!)

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin