Larry Wheels odpowiada na oskarżenia

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 29. Lipiec 2019 Dodane przez: KO Team

Larry Wheels nakręcił film wyjaśniający, że nigdy nie skrzywdził swojej byłej dziewczyny fizycznie, a to, co słyszymy w nagraniu audio, to po prostu kłótnia, jaka się w związkach nieraz zdarza.

„Przede wszystkim oskarżenia skierowane przeciwko mnie są po prostu nieprawdziwe” - powiedział Wheels. Chciałbym tego w zasadzie nie komentować, ale to są poważne oskarżenia, które zasługują na poważną odpowiedź ”.

Wheels wyjaśnia, że on i jego była dziewczyna znają się pięć lat i spotykali się przez miesiąc, zanim zakończyli związek na rok. Po roku jednak wrócili do siebie i byli parą przez kolejne trzy lata.

„Nigdy nie zaatakowałem Chelsea, nigdy jej nie tknąłem i nigdy bym tego nie zrobił. Zawsze traktowałem ją z szacunkiem, tak jak każdego i zawsze dobrze o nią dbałem.

Wheels tłumaczy, że w dniu tej kłótni prosił ją wielokrotnie o opuszczenie jego mieszkania i dodaje, że po przybyciu policji ta odsłuchała przez jego dziewczynę nagraną kłótnie, ale nie wierzyli jej że zostala pobita i nie stwierdzili żadnych siniaków lub innych obrażeń na ciele kobiety, więc nikt nie został aresztowany.

Zawodnik krytykuje też sytuacje, gdzie cały świat wyrabia sobie opinie, widząc tylko jedną stronę historii na YouTubie lub social media.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Larry Wheels odpowiada na oskarżenia

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin