Kulturystyka po wegańsku

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 4. Maj 2010 Dodane przez: KO Team
Wegetarianizm, a w szczególności wegański styl życia zyskał ostatnimi czasy wiele uwagi, dlatego ten artykuł, żeby pokazać Wam, że połączenie weganizmu i kulturystyki jest możliwe. W tym artykule znajdziecie także świetne ćwiczenia!

Po pierwsze chciałbym przeprosić za opóźnienie pomiędzy artykułami. Przez ostatnie miesiące byłem zajęty moją karierą modela, zrzucaniem zbędnych kilogramów do kilku sesji zdjęciowych dla styczniowego numeru Muscle & Fitness Magazine i podpisywaniem umów z agencją.

Wegański styl życia:
Wegetarianizmowi, a w szczególności wegańskiemu stylu życia poświęca się ostatnimi czasy wiele uwagi, a ten artykuł ma przedstawić w jaki sposób można połączyć weganizm i kulturystykę.

Różne typy wegetarianizmu:
Laktoowowegetarianizm - laktoowowegetarianie nie jedzą mięsa, ale włączają do swojej diety nabiał (lakto) i jaja (owo). Laktoowowegetarianizm jest często sugerowany jako dieta zdrowotna dla osób cierpiących na szereg chorób, takich jak choroby serca, nowotwory, zawał, wysoki poziom cholesterolu, otyłość, osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, artretyzm, kamica żółciowa, kamienie nerkowe, wrzody, zapalenie okrężnicy, hemoroidy, syndrom napięcia przedmiesiączkowego, niepokój czy depresja. Laktowegetarianizm - dieta laktowegetariańska jest dietą wegetariańską uwzględniającą nabiał (mleko, sery, jogurt, masło, śmietanę czy kefir). Jednak przeciwieństwie do diety laktoowowegetariańskiej dieta ta nie uwzględnia jaj. Jest ona stosowana przez zwolenników wielu tradycji Dalekiego Wschodu takich jak Sikhizm, Dżinizm, Hinduizm czy Buddyzm.Od lat 60-tych XX wieku ma także międzynarodwe poparcie, dzięki ruchowi Hare Kryszna.Owowegetarianizm - owowegetarianie to wegetarianie, którzy jedzą jajka, ale nie jedzą nabiału i mięsa.Weganizm - weganie są wegetarianami, którzy nie jedzą żadnych produktów pochodzących od zwierząt (nabiał, jajka, mięso, itp). Większość
...
Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram