BODY ATTACK SOSY ZERO

Kulturystyka po wegańsku cz.2

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 5. Maj 2010 Dodane przez: KO Team
(Część pierwsza)

Rozpocznę od stwierdzenia, że odżywianie jest najważniejszą częścią kulturystyki. To, co wkładasz do ust determinuje korzyści, jakie osiągniesz podczas intensywnych treningów w siłowni, to jak się zregenerujesz i wyrzeźbisz mięśnie poza siłownią.

Odżywianie jest ważne dla każdego kulturysty, w szczególności dla wegańskich atletów i kulturystów. Osiągnięcie imponującej budowy ciała jest możliwe przy diecie wegańskiej i wegańskim stylu życia, ale konieczne jest ostrożne i skrupulatne planowanie, aby zmaksymalizować produkcję testosteronu i insuliny,  jak i regenerację.

Jeśli obecnie korzystacie z programu ćwiczeń, który sam skomponowałem w części 1, to robicie wszystko, co jest konieczne, aby wyrzeźbić wasze mięśnie na siłowni. Dodatkiem do trwających treningów powinno być jak najlepsze wykorzystanie czasu poza siłownią i waszego stołu treningowego (posiłków w ciągu tygodnia).

Przyznaję, że są pewne korzyści związane z wyzwalaniem i absorpcją testosteronu, która występuje po spożyciu mięsa i białka mleka. Jako weganin, nie jem żadnych z tych produktów i żadnych produktów, które są zwierzęcego pochodzenia.

Robię to ze względów moralnych i etycznych, co nie sprawia jednak, że czuję się lepszy od tych, którzy nie żyją zgodnie z moim stylem życia, po prostu nie chcę mieć nic wspólnego z wykorzystywaniem i zabijaniem zwierząt dla osobistych korzyści.

Nawet jeśli nie wierzycie w mój wybór stylu życia, nadal uważam, że zasady i podstawy mojego programu odżywiania mogą zostać użyte dla waszej korzyści. Moim celem jest promocja wegańskiego stylu życia i udowodnienie, że jest to możliwe, aby wiele osiągnąć będąc na wegańskiej diecie.

Nikogo nie osądzam, po prostu chcę uświadomić i dostarczyć przekonywujące dowody tym, którzy są weganami, chcą zostać weganami lub chcą się dowiedzieć jak zbudowałem swoje ciało będąc na diecie wegańskiej.

Odżywianie po wegańsku stało się łatwiejsze w ostatnich latach, dzięki zwiększonej świadomości i popularności weganizmu. Większość sieci supermarketów posada dział z organiczną i zdrową żywnością, zwiększyła się także liczba sklepów zajmujących się tylko zdrową i
...
Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram