Body Attack YamBam - KOKOS NOWY!

Kulturysta wstrzykiwał sobie olej kokosowy

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 29. Marzec 2017 Dodane przez: KO Team
Brytyjscy chirurdzy operowali kulturystę, który wstrzykiwał sobie olej kokosowy w ramiona, co poskutkowało uszkodzeniem mięśnia tricepsu.

Kulturysta, który trafił na stół operacyjny to 25-letni mężczyzna. Trenował 3 razy w tygodniu przed okres czterech lat. W pewnym momencie postanowił udać się do lekarza, gdyż odczuwał ból w okolicy łokcia.

Ponieważ triceps kulturysty wyglądał dla lekarzy niecodziennie, postanowili wykonać prześwietlenie tej partii ciała. Skany wykazały uszkodzenie mięśnia tricepsów, co widać na poniższym zdjęciu (obszar między dwoma czerwonymi strzałkami).


Ponadto specjaliści zauważyli wiele nieprawidłowości. Chodzi o białe pęcherzyki widoczne na powyższym zdjęciu.
Gdy lekarze przeprowadzili dokładny wywiad z kulturystą, okazało się, iż mężczyzna wstrzykiwał sobie olej kokosowy w ramiona, aby zwiększyć ich objętość.

Badania krwi wykazały nienaturalnie wysoki poziom testosteronu przy bardzo niskiej ilości LH. Ponadto, stężenie hormonów tarczycy było na bardzo niskim poziomie. Kulturysta przyznał się także to iniekcji insuliny oraz witaminy B2.

Leczenie

Po operacji i kilku zabiegach fizjoterapeutycznych ramię mężczyzny wróciło do normy. Jednakże mimo wielu ostrzeżeń lekarzy, kulturysta postanowił dalej praktykować niebezpieczne techniki w celu poprawy wyglądu sylwetki.

Wniosek

Nieliczne zgłoszone przypadki wstrzykiwania sobie naturalnego oleju w mięśnie mogą okazać się tylko wierzchołkiem góry lodowej. Takie przypadki mogą wynikać z ograniczonej, wiedzy wśród kulturystów na temat tego, jak prawidłowo należy wykonywać takiego typu zabiegi. Dlatego też lekarze zalecają nie praktykować takich typu rzeczy, aby nie powtórzyć historii kulturysty opisanej w tym artykule.

Muscle mania: the quest for the perfect body


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Roughneck - Kolekcja wyjątkowych, hardcorowych koszulek. Dzięki nim wybijesz się z tłumu!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz YouTube

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Kulturysta wstrzykiwał sobie olej kokosowy

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin