BODY ATTACK SOSY ZERO

Kontrola na koronawirus na Arnold Sports Festival. Kogo dotyczy?

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 2. Marzec 2020 Dodane przez: KO

Arnold Sports Festival 2020 już 5-8 marca 2020. Organizatorzy postanowili podjąć dodatkowe środki ostrożności spowodowane szalejącą na świecie epidemią koronawirusa. 

Powołany przez organizatora zespół medyczny Mount Carmel Health System będzie odpowiadał za zbadanie wszystkich sportowców na zawodach. To pierwszy taki przypadek w historii. Przebadanych musi zostać ok. 22 tysięcy zawodników. Badania zostaną przeprowadzone przed rejestracją. 

Organizatorzy wydarzenia zapowiadają także, że event odbedzie się tak, jak go zaplanowano, czyli bez dodatkowych zakłóceń. Jedynie co się zmieni, to dodatkowe stacje dezynfekujące ręce oraz miejsca do udzielenia pierwszej pomocy.

- Arnold Sports Festival to jak Superbowl, ale dla zdrowia i fitnessu. - mówi dyrektor komunikacji Arnold Sports Festival, Brent LaLonde.

- Nie odczuliśmy wpływu wirusa. Nie słyszeliśmy o jakichkolwiek objawach ze strony reprezentantów krajów. To coś, co cały czas monutorujemy. Będziemy komunikować bieżące działania i apelować naszych uczestników o higienę. - dodał LaLonde. 

Przypominjmy, że w Arnold Sports Festival uczestniczą reprezentanci ponad 80 krajów w 80 konkurencjach. Jedynie w zawodach nie będą rywalizować obywatele Chin. Jest to spowodowane brakiem możliwości podróżowania poza teren ich kraju. 

 


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Kontrola na koronawirus na Arnold Sports Festival. Kogo dotyczy?

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin