Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > RÓŻNE > Offtopic
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 03-02-2013, 15:12
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 0
Dostał 5 razy "Dzięki" w 5 postach
Domyślnie Klasa Mundurowa

Witam

Jestem w trakcie szukania szkoły / klasy mundurowej straży lub policyjnej w technikum.
W moim mieście Bydgoszcz panuje jakaś ****n.. :P nie ma żadnej takiej szkoły ani klasy mundurowej.

Szukam właśnie takiej klasy mundurowej w innym mieście razem z internatem. Nie chodzi mi o liceum tylko o klasę mundurową w technikum na kierunku najlepiej gastronomicznym, spożywczym lub hotelarstwo.

Może w waszym mieście znajdują się takie klasy dla osób z innego miasta z internatem?... jak tak to piszcie bo ja szukam i szukam i na razie znalazłem tylko w Gościno a chciałbym najlepiej w województwie Kujawsko-Pomorskim lecz jak nie będzie to będzie trzeba się wybrać gdzieś dalej :P ale wole już tak niż robić w innym kierunku z któtego wgl nie był bym zadowolony :P

Pozdro
Woras jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 03-02-2013, 18:12
Moderator
Super Expert

Dostał 296 razy "Dzięki" w 285 postach
Domyślnie Odp: Klasa Mundurowa

A co ci da szkoła mundurowa?? Po za matmą rozszerzoną fizyką wf i PO (ktoreś z tych przedmiotów) nie masz żadnego ułatwionego dostępu ani papierka że zostaniesz przyjęty. Sam chce być strażakiem i byłem na wielu naborach i wszędzie dochodziłem do rozmowy ale na rozmowie pomimo sporej mojej wiedzy nie zostałem przyjęty. Powiem tak, że Straż to musisz mieć plecy w komendzie i dużo dokumentów jak ratownictwo techniczne, medyczne, C prawko i inne dokumenty po za sprawnością. Ale i to wszystko bez znajomości ci nei pomoże Do policji to po prostu złóżysz dokumenty i czekać na nabór multiselekt. W wojsku podobnie skąłdasz papiery idziesz na testy i od nich zalezy czy będziesz czy nie. Zadna taka szkoła nie da ci żadnej pomocy. Ewentualnie na świadectwie będziesz miał że ukończyłeś takąszkołę, ale to nic nie da. Będziesz miał takie samo pierwszeństwo co mechanik, a nwet on będzie lepiej punktowany, bo zna się na pojazdach i może być na jednostce by auta naprawiać w razie W Ale skoro chcesz tqakiej szkoły koniecznie to powodzenia życze
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2013, 19:56
Użytkownik
Super Expert

Dostał 23 razy "Dzięki" w 23 postach

Cześć. W mojej okolicy jest szkoła w której jest klasa o profilu Straży granicznej czy coś takiego. Poniżej link do szkoły, dokładnie nie wiem ale znajomy tam chodzi.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
bamse21 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2013, 21:13
Moderator
Super Expert

Dostał 296 razy "Dzięki" w 285 postach

Cytat:
Napisał Gambel Zobacz post
No i te zarobki
Co autro ma na myśli?? W strazy na stazu masz 1600. Potem wszystko z czasem rosnie, ale kokosów nie ma, a praca najgorsza, bo odpierdalasz czasem pracę policji kierując ruchem oraz narażasz mocniej zycie... W policji startujesz od dwójki z przodu, a w wojsku to już nie powiem, bo nie wiem dokłądnie jak jest teraz... Dlatego jak chcesz isć dla zarobków to znajdź inną pracę, a jak czujesz powołanie to startuj...

Sory Gambel, chciałem cytować, a wyszła mi edycja. Ale nic nie poprawiałem przy edycji tylko najpierw mój post poszedł w Twój a teraz zmieniłem mój błąd, ale szkód nie ma
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2013, 21:48
Użytkownik
Bywalec

Właśnie bardzo czuje takie powołanie do policji, czy straży pożarnej. Bardziej chciałbym o profilu straży pożarnej, bo bardziej narażamy życie dla kogoś a jak myślę że miałbym być policjantem i stać samochodem i wyłapywać ludzi łamiących prawo przechodząc przez ulicę na skróty .... to nie na taką robotę się pisałem :P.

Lubię takie ostre akcje i komuś ratować tyłek np. z płonącego budynku to jak wtedy testosteron aż kipi, pewnie nie do opisania :P a taka szkoła o profilu straży pożarnej wg. może być świetną zabawą i dużo na tym skorzystam ale jeszcze muszę znaleść sobie odpowiedni kierunek, jak w pierwszym poście a to na pewno nie w Bydgoszczy ....

Znalazłem u siebie 4 kierunku o profilu straży pożarnej, policji i wojskowym ale są tam takie kierunki, których bym nigdy w życiu nie wybrał jak np. logistyka, fryzjer, budownistwo ...

Także szukam dalej najprawdopodobniej wybiorę się do szkoły w Gościno (jak dostanę się do internatu) [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Woras jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2013, 22:56
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 17
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

a może byś tak na początek zaczął od OSP ? Bo gadasz naprawde dużo ,strasznie sie tym egzcytujesz , a jak mniemam nigdy w takiej sytuacji nie byłeś i jedyne co to widziałeś takie akcje na filmach .

Co do Policji to wystarczy Ci napoczątek tylko matura w obojętnie jakiej szkole , następnie dopiero Wyższa Szkoła Policyjna i to dopiero decyduje o wszystkim
Cyborg69 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2013, 15:45
Użytkownik
Bywalec

Cytat:
Napisał Cyborg69 Zobacz post
a może byś tak na początek zaczął od OSP ? Bo gadasz naprawde dużo ,strasznie sie tym egzcytujesz , a jak mniemam nigdy w takiej sytuacji nie byłeś i jedyne co to widziałeś takie akcje na filmach .

Co do Policji to wystarczy Ci napoczątek tylko matura w obojętnie jakiej szkole , następnie dopiero Wyższa Szkoła Policyjna i to dopiero decyduje o wszystkim
Wiesz wole zacząć od głębokiej wody :P

Na filmach to dużo takich akcji się widzi i nie będę ukrywał że on coś dołożyły do tego czego chce robić, ale głównie do mojej decyzji dołożyły się dwa zdarzenia ....

Mając 10 lat, ucząc się w pokoju pojawił się nagle ogień .... nie miałem pojęcia skąd ten ogień się pojawił ale szybko się powiększał z początku próbowałem go zgasić kocem zamykajać dotarcie powietrza i myślałem że ten ogień się zmniejszy, lecz stało się odwrotnie to powiedziałem rodzicą że w pokoju się pali, nagle straż pożarna, szybka ewakuacja do sąsiadki i po mieszkaniu, wszystkie trzy pokoje się spaliły również mojej mamy pieniądze i wszystkie ciuchy. Z troski sąsiadów i zakładu w którym mama pracuje, mieliśmy co na drugi dzień ubrać i szybko odbył się remont. Mógłbym mówić jak po tym remoncie z wielką pomocą zakładu mojej mamy, lepiej mieszkamy i.t.d. ale wystarczy to że mam nadal gdzie spać

Kilka lat póżniej odbyła się też druga tragedia i dotkneła ona całą rodzine, gdyż brat siedząc pod samochodem gdzie go naprawiał to od strony wyjścia z samochodu leciał olej no i tak się stało że z sufity spadła lampa i samochód zaczoł się palić, brat żeby wyjść stamtąd musiał wyjść przez ten ogień, i stało się tak że biegał po samochodówce w ogniu, aż kumpel gasił go własnymi rękoma, nic to nie dało i w końcu rzucili na niego koc, doszło że musiał mieć przeszczep skóry lewej ręki i nosić specjalne rękawy przez 3 lata, gdzie co pół roku musiała być zmiana takiego rękawa, dalej też już pisać nnie będę

Specjalnie to napisałem byś nie myślał że moja satysfakcja do tego zawodu wzieła się z akcji na filmach
Woras jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2013, 17:18
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 41
Dostał 82 razy "Dzięki" w 82 postach

Zerknij na to, może Ci się przyda:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
pawel42wawa jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2013, 09:27
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Praca strażaka lekka nie jest. Nie jestem co prawda zawodowym, ale strażakiem ochotnikiem, ale mimo to robimy to samo co państwówka. To trochę jak z wojskiem bo jak ktoś jest słaby psychicznie to niektóre akcje mogą siąść na psychikę człowieka. Ponadto jeżeli to twoja pasja to jak najbardziej idź w tym kierunku.
Jacek88 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2013, 19:21
Użytkownik
Bywalec

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Zrób sobie technikum medyczne w inowrocławiu. do strazy jak znalazł. mam kolege który to zrobił, do tego prawko C i dzisiaj jest strażakiem zawodowym i dorabia na karetce ładne pieniądze!!!!
maxim426@wp.pl jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania