Kevin Levrone kończy karierę

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 15. Grudzień 2017 Dodane przez: KO Team

Kevin wydał specjalną wiadomość do swoich fanów potwierdzającą, że Arnold Classic Australia 2018 będzie jego ostatnim występem na scenie kulturystycznej.

W swoim przesłaniu Kevin potwierdza, że mimo tego, iż nie będzie startował w zawodach, nadal będzie promował kulturystykę i zdrowy tryb życia.

Niezależnie od jego decyzji, będziemy go wspierać, ponieważ Kevin jest legendą tego sportu i powinien być szanowany za to, co już osiągnął.

Oto cała jego wypowiedź:


„Na początku chciałbym podziękować moim fanom za wspieranie mnie przez ostatnie 30 lat mojej kariery.

Specjalne podziękowania kieruje do federacji IFBB, która była przy mnie od samego początku… szczególnie Jimowi Manionowi, Joe Weiderowi i jego wizji, Robinowi Changowi i wszystkim moim fanom.

Mój powrót na scenę polegał na zainspirowaniu innych do wierzenia w siebie i przyjmowania postawy, która nigdy nie rzuca się w oczy oraz pozwala ludziom stać mocno i nigdy nie rezygnować ze swoich marzeń.

Wiek to tylko liczba i mam nadzieję, że dzięki mojemu powrotowi i podejściu do siłowni nauczyliście się, że można zrobić wszystko, jeśli naprawdę tego pragniecie !
Bóg obdarował mnie genetykom do tego sportu, zdrowiem i zacięciem, które sprawiło, że mogłem wykonać rzeczy, które dla innych byłby niemożliwe do osiągnięcia.

To będzie mój ostatni rok na scenie kulturystycznej. Dedykuje ten start dla: moim niesamowitych rodziców, moim bliskich, przyjaciołom i wszystkim moim fanom na całym świecie.
Kiedy kładę głowę, by zasnąć, zastanawiam się nad celem mojego życia i mojej kariery, zdając sobie sprawę, że muszę dać ludziom nadzieję, które spowoduje, że Ci ludzie zaczną realizować swoje ukryte marzenia.

Moim celem jest bycie pomostem na niespokojnymi wodami, pomagając ludziom pokonać bolesne i trudne bariery. Chcę być przewodnikiem, który pomaga połączyć się z ich wewnętrzną siłą i prowadzi do lepszego życia.

Naprawdę kocham Was wszystkich i dziękuje, że jesteście moją jedną wielką rodziną, która jest potężnym mostem pozwalającym mi przetrwać ciężkie życiowe chwile."


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Roughneck - Kolekcja wyjątkowych, hardcorowych koszulek. Dzięki nim wybijesz się z tłumu!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz YouTube

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Kevin Levrone kończy karierę

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin