Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Newsletter

Dostawa

48972.png

Certyfikaty

SUPER PROMOCJE

Newsletter

Dostawa

Newsletter

Dostawa

48972.png

Certyfikaty

Iron TADD - 90caps - IRON HORSE

Piperine 95 - 90tabs. - OSTROVIT

Thermo Shape Man - 120caps. - ACTIVLAB
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Odżywianie i dieta
stare 19-06-2016, 14:24
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Ketoza - prośba o korektę

Witam.
Chciałbym prosić o poprawki. To moja dieta mająca na celu trzymać się*w Ketozie. Jestem na niej od kwietnia z pozytywnymi rezultatami oraz samopoczuciem. Wciąż jednak ją modyfikuję. Stosunek [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] do tłuszczu to 1:3
Procentowo : [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] 25% , Tłuszcze 70 , Węglowodany 6%
Pod spodem przykładowy DT
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
dieta_2016-05-28 (1).png  
llCzarnaFuriall jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Body Attack YamBam - KOKOS NOWY!
stare 19-06-2016, 15:39
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 6 razy "Dzięki" w 6 postach
Domyślnie Odp: Ketoza - prośba o korektę

25+70+6= 101[%]
Dajesz z siebie więcej niż możesz.
Jedyne co troche oliwy z oliwek bym dodał,bo sporo nasyconych.
StachWokulski jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2016, 16:18
Użytkownik
Nowicjusz

Oj pisałem w zaokrągleniach A nie martwiłbyś się bardziej o Omegę 3 ? Roślinne jakoś źle mi się kojarzą.
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2016, 17:28
Użytkownik
Nowicjusz

Jasne omegę też bym dorzucił ale w wersji suplementów,bo dostępne ryby i zawarta w nich omega 3 to fikcja.
Chociaż masz już tam trochę tranu. Natomiast nie masz nic z o6 ani o9.
Roślinne owszem,nie kojarzą się dobrze ale same nasycone również to nie rozwiązanie.
Dlatego podrzuć oliwe z oliwek czy awokado
Odpowiedź z Cytatem
StachWokulski otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
llCzarnaFuriall (19-06-2016)
stare 19-06-2016, 17:47
Użytkownik
Nowicjusz

Myślisz że obcięcie [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ze 144g na 100-120g i dorzucenie tłuszczy roślinnych będzie dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o podtrzymanie masy mięśniowej ? Nie wiem gdzie leży u mnie bezpieczna granica białka na kg wagi ciała. Czytałem opisy mówiące o 1,8g dla dyscyplin siłowych. Osobiście nie chciałbym schodzić poniżej 1,5g. A więc suma sumarum trochę bym podbił kcal i zmniejszył deficyt.
Reasumując więcej Tranu ( ryb nie jem ze względów zanieczyszczeń etc. ) oraz Oliwa i Awokado bądź olej lniany. I chyba podkręcę interwały albo dodam lekkie cardio po treningu żeby to wyrównać jakoś. Chociaż wolę unikać Cardio ( osłabia i źle wpływa na siłę ). Robert Piotrkowicz mówił że zbędne jest liczenie kcal przy Keto. Ale ja jestem totalnie off i jakoś nie wierzę w takie opinie dla amatorów bez podkładu.
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2016, 19:18
Użytkownik
Nowicjusz

Jak chcesz tak się bawić w sprawdzanie to konieczne będzie zakupienie pasków do zbadania ketonów raczej.
Sam się w ketozy nie bawiłem osobiście szczerze mówiąc,więc pola do popisu nie mam.
Więc takie paski wydają się najrozsądniejsze. Aczkolwiek jeśli chcesz zamieniać to pula kcl się niewiele zmieni,a dalej będziesz w preferowanym przedziale [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] .
Najlepiej pierw jakbyś pokombinował treningiem i jego intensywnością,dodać serie,skrócić przerwy,małą tabatę dodawać stopniowo.
A i olej lniany sugeruję liczyć jako o6. Kwasy ala w małym stopniu konwertują do EPA.
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2016, 03:40
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 9
Dostał 46 razy "Dzięki" w 42 postach

Witaj. Wywal odżywkę bo i tak nie wiadomo co tam siedzi a na pewno siedzi cukier:lach zamiast tego dodaj odpowiednio jajek:. Wywal tran i olej kokosowy a w jego miejsce daj odpowiednią ilość najzwyklejszego masła gdzie stosunek omega 369 masz optymalny dla organizmu człowieka. Żywienie opierać najlepiej na najmniej przetworzonych produktach a nie tabsach czy suplach. Wątroby też codziennie nie dawaj tylko raz na tydzień w takiej ilości co napisałeś bo to za duża ilość żelaza...raz na dzień wystarczy. Dodaj bekon, boczek, smalec. Jak chcesz możesz dodać olej MCT ale opcjonalnie przed treningiem dla podniesienia energii. Ilość [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] musisz ustalić pod siebie jednak glukoneogezeza coś ma do rzeczy. Bez pasków do mierzenia ketonów raczej się nie obędzie ale one i tak nie podają właściwej wartości ketonów bo badają poziom ketonów w moczu czyli tych nie wykorzystanych przez organizm a nie poziomu we krwii z których organizm korzysta. Osobiście stosowałem w/w zasady i zszedłem do 6% BF. Ketoze trzymaj max 2-3 miesiące dłużej nie ma sensu. Trening siłowy i aero rób ile masz ochoty i siły. Jak brakuje energii dodaj tłuszczu.
maceek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2016, 19:10
Moderator
Super Expert

Dostał 296 razy "Dzięki" w 285 postach

Na diecie tłuszczowej możesz więcej mieć kalorii bo i tak czerpiemy z kwasów tłuszczowych energię więc plus diety to taki ze możesz więcej kalorii pochłonac. Co do diety skoro na Ciebie działa i czujesz się ok jak i masz efekty to b nie zmieniał chociaż wiem że przy mojej pracy a właściwie pracach to mało papu bo bym chodził głodny. Właśnie skończyłem tłuszczoaa dietę i nie odczuwam różnicy między białkiem 1,2 a 1,8 na kgmc. Więc zacznij od podbicia kalorii i obserwuj. Napewno nie przytyjesz a więcej Dostarczysz organizmowi.zadbaj o [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] . Robisz ładowanie jakieś co tydzień lub dwa? Z ketozy nie wyjdziesz nawet jak zjesz po treningu banana albo coś z glukoza by dać do mięśni glikogen. Możesz pomyśleć o tym bo warto po treningu wyjątkowo coś zjeść i uzupełnić zapasy glikogenu w otwartym oknie anabolicznym i pozostając przy tym nadal w ketozie.
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania