Wybierz jakość Body Attack!

Już za tydzień: Rhoden contra Big Ramy?

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 15. Wrzesień 2019 Dodane przez: KO Team

Jak wiecie, firma AMI, organizator Mr. Olympia wykluczyła Shawna z udziału na Mr. Olympia 2019. Powodem było oskarżenie o gwałt i trwający proces.

Niemniej jak widzimy na Instagramie, Shawn nadal ciężko trenuje i przez długi czas wyglądało to, jakby nadal miał nadzieję wziąć udział w Mr. O. Jednak przygotowania te miały prawdopodobnie jeszcze jeden powód, co staje się coraz bardziej jasne po ostatnim wywiadzie przeprowadzonym przez Nicks Strenght & Power podczas Mr. Olympia Weekend. Shawn Rhoden przygotowuje się, jak już sporo jego fanów się domyślało do zawodów PRO we Włoszech w przyszłym tygodniu.

Podczas procesu z tak ciężkimi zarzutami oskarżony przeważnie nie może opuszczać kraju, jednak możliwe jest specjalne zezwolenie wydane przez sąd. Miejmy nadzieje, że Shawn wystąpi w następny weekend i pokaże swoją formę - będziemy mogli wtedy spekulować i debatować, jaki byłby wynik Mr. Olympia, gdyby Shawn wziął udział.

Co ciekawe to fakt, że Big Ramy też jest w zaskakująco dobrej formie i najlepszą opcją byłoby zdobycie kwalifikacji do Mr. O 2020 tak wcześnie, jak tylko możliwe, a potem pełna koncentracja na Mr. Olympia 2020. Więc jest to całkiem możliwe, że zobaczymy tych dwóch top zawodników razem na scenie Yamamoto Pro Cup.

Shawn Rhoden nie jest pewien, czy ponownie weźmie udział w Mr. O. Najwyraźniej jest jeszcze kilka rzeczy do wyjaśnienia. Dla sportowca większym celem jest zdobycie Arnold Classics w Ohio, który należy do IFBB Pro League i organizator go jak do tej pory nie wykluczył.

Również nowe niedawno zapowiedziane zawody organizowane przez The Rock w Atlanta mogą być jego celem, tym bardziej że zawody te zapowiadają się prestiżowo i będzie można tam zdobyć wysokie nagrody pieniężne.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Już za tydzień: Rhoden contra Big Ramy?

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin