Wybierz jakość Body Attack!

Josh Lenartowicz pokazał sylwetkę przed Arnold Classic 2020

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 28. Luty 2020 Dodane przez: KO

Josh Lenartowicz po przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi wraca w 2020 roku na scenę. Kulturysta niedługo wystąpi na Arnold Classic 2020. Ku zaskoczeniu wszystkich pokazał właśnie na Instastories jak prezentuje się jego muskulatura niecałe 2 tygodnie przed zawodami. Dodadkowo niedawno opublikował na swoim profilu kolaż zdjęć, które pokazują jaką drogę przeszedł przez ostatnie kilka miesięcy.

- Moje zdrowie jest najważniejsze. W zeszłym roku przegapiłem start w Mr. Olympia z powodów zdrowotnych, usiadłem na widowni i byłem bardzo zawiedziony, że nie byłem tam, żeby dać z siebie wszystko. Jak tylko wróciłem do Australii zacząłem przygotowywać się do Arnold Classic w 2020 roku, ale okazało się, że moja krainiotomia mus zostać powtórzona, ponieważ nie zagoiła się prawidłowo. Przyszedł listopad i jestem w najlepszym momencie, żeby zacząć przygotowania, ale zdrowie stawiam na pierwszym miejscu, więc idę na kolejną kainiotomię, która zakończyła się sukcesem i mój neurochirurg pozwolił mi trenować. - napisał na Instagramie Lenartowicz. 

- Kolejna rzecz wstrząsnęła moim światem. Pamiętam, jak ratownicy medyczni mówili mi, że miałem napad po operacji na siłowni i jadę do szpitala. Przepisano mi deksametazon, leki przeciwpadaczkowe, środki przeciwbólowe, antybiotyki itd. W ciągu kilku tygodni efekty uboczne leków przekształciły moje ciało w sylwetkę na zdjęciu z 1 stycznia 2020 roku. Nie jestem z niej dumny i nie chciałem jej publikować, ale ważniejsi są ludzie, którzy zostaną zmotywowani i żyję zgodnie z tym, kim jestem. Po cotygodniowych spotkaniach z moją ekipą z oddziału neurogirurgii dostaję zielone światło, żeby stanąć do zawodów, co prowadzi do drugiego zdjęcia, 28 dni później i 45 lbs mniej. Cierpiałem, walczyłem, czy są jakies postępy, zastanawiałem się, czy nie lepiej siedzieć w domu, czy wyciągnę coś z tego Arnolda i czy nadal będę inspiracja dl amojego syna, jeśli się poddam. To wszystko działo się w mojej głowie. Bez względu na ból, dawał z siebie wszystko. Po odstawieniu niektórych leków, żeby uzyskać szybsze rezultaty połączyłem swoje siły z Patrickiem Tuorem, ponieważ praca zespołowa sprawia, że marzenia się spełniaja i to prowadzi do mojego trzeciego zdjęcia 28 dni później. - dodał. 

- Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną. [...] Mając syna, który urodził się w zeszłym roku jestem jeszcze bardziej zobowiązany do bycia lepszą wersją siebie i pragnę podziękować wszystkim, którzy dali mi siłę, wiarę i pomagali mi odwraać uwagę od bólu, szczególnie mojej żonie, rodzinie i przyjaciołom - napisał Lenartowicz. 

Fot. www.instagram.com/josh_lenartowicz


Czujecie się zmotywowani? 

 
 
View this post on Instagram

My health comes first. Last year I missed the @mrolympiallc due to medical reasons, I sat in the audience and was so let down I wasn’t up there to bring my best. As soon as I got back to Australia I started prep for the 2020 @arnoldsports only to realise my crainiotomy didn’t heal correctly so it needed to be redone. November hits and I’m in the best position for prep but health comes first so I go in for another crainiotomy which was successful, I get the all clear from my neurosurgeon to train so I do @dohertysgymdandenong the next part rocked my world. I remember paramedics telling me I had a post operation seizure in the gym so I’m on my way to the hospital. I’m prescribed dexamethasone, seizure medication, pain killers, antibiotics etc. Within weeks side effects from these medications transformed my body into the first photo taken January 1st 2020...I’m not proud and didn’t want to post it but what’s more important is the people this will inspire and that lives more in alignment with who I am. After weekly appointments with my neuro team I’m given the all clear to compete which brings me to my second photo which was 28 days later and 45 pounds lighter, I suffered and struggled my way there, am I better...no....will sitting at home make me better...no...will pulling out of the Arnold’s change anything for the better...no....can I inspire my son and many others along the way by not quitting....yes, so no matter the pain I was all in. With coming off some of the medications and results coming faster I teamed up with Patrick Tuor @ptuor as team work makes the dream work which brings me to my third photo taken 28 days later, I know the best is to come and better days are ahead. I leave for Ohio on Monday and as my first year being sponsored by @blackskullusa it would have been very easy for them to drop me as an athlete, instead they have stood with me through this, just like @dohertysgym have since 2015 and now @iron_tanks With having my son William last year I’m more obligated to be a better version of myself and I want the thank everyone that has given me strength, encouragement or distraction from the pain specifically my wife, family and friends.

A post shared by Josh Lenartowicz 🇦🇺 (@josh_lenartowicz) onFeb 26, 2020 at 3:12am PST



Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Josh Lenartowicz pokazał sylwetkę przed Arnold Classic 2020

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin