Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 28-01-2016, 06:20
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 2
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Odp: Jeśli ostaryna nie działa

Skoro każdy bierze lgd, to czemu nie ma nic o tym na największym forum sfd, wręcz są opinie ze to placebo jak [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] .
Piotreek83 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 28-01-2016, 06:43
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 4
Dostał 16 razy "Dzięki" w 13 postach

Ja ni napisałem, że ostarine nie działa. Ja napisałem, że działa ale ja mam skutki uboczne jak na trenie oralnym przy mniejszych efektach, co dla mnie jest grą w takim przypadku nie wartą świeczki. I potwierdziłem to badaniami z laboratorium. Nie powiedziałem coś tam sobie tylko wrzuciłem realne badania, bo moje. Parę osób wrzucało skany badań i to się tylko potwierdza. Po PH też część osób nie ma podwyższonych praktycznie wcale prób wątrobowych, a u niektórych szybuje to nawet pod 1000 alat. Wszystko to są kwestie osobniczne. Ale jak widać im więcej osób zaczęło to stosować tym bardziej wychodzi, że sarmy wcale nie są takie super bez skutków ubocznych. Rozumiem jakby było jedno, dwa doniesienia, że komuś obciążyło wątrobę i lipidy. Ale o lipidach pisze i wrzuca badania prawie każdy. Więc nie jest to wyjątek, a reguła raczej. Dziwnym trafem niektórzy bardziej wierzą słowom niż badaniom i ludzi wklejającym wyniki swoich badań nazywają hejterami. Czy to nie jest chore? Słowa zawsze będą subiektywne, wyniki badań laboratoryjnych będą obiektywne. Bo nikt sobie nic nie wymyśla, tylko wkleja wyniki. Owszem ktoś może lecieć jeszcze coś dodatkowo, gdzie np. interakcje nie są znane i to pogarszać wyniki. Ale ja stosowałem ostarynę solo. A jeśli ktoś mówi, stosowałem ostarynę i nic złego nie czułem to niech pójdzie do laboratorium i sprawdzi. Bo nie zawsze od razu czuć, że dzieje się coś nie tak. Niektórzy czują jak jest już za późno. Jak z wieloma nowotworami. Niektórzy mają to "szczęście", że czują dość szybko i od razu mogą przerwać błędne koło. Ja po jednym środku też nie bardzo czułem skutki uboczne, a wyniki pod koniec były fatalne. To tak jak z blokiem. Niektórzy twierdzą, że nie czują bloka, a są zablokowani na maxa i potem przez to tracą kasę i całą masę jaką zrobili na cyklu bo się dobrze nie odblokowali. Bo oni bloka nie czuli, a zablokowani jednak byli. Zawsze TYLKO badania ci powiedzą jak wygląda sytuacja. Nigdy odczucia subiektywne. Ja mam jeszcze jedną ostarynę. Może przetestuję za parę miesięcy jak skończę gw z którego jestem zadowolony i doprowadzę organizm do całkowitej sprawności. I znów polecę solo. I jak się to powtórzy to nigdy ostaryny nie tknę, jak się nie powtórzy to się zastanowię co w tej niby ostarynie z olympusa było. Czy faktycznie ostaryna, czy jakiś lekki ph. Ja absolutnie nie uważam Bena za pimpera. Bardzo cenię to forum i filmiki które obejrzałem niektóe po 2-3 razy żeby wiedzę usystematyzować. Na forum miałem konto już parę lat temu, ale zapomniałem hasła i nie mogłem go odzyskać stąd rejestracja niby dopiero w grudniu. Ale to właśnie dlatego, że tu jest najwięcej tematów o sarm. Na innych forach albo z jeden, albo wcale nie ma nic.
Lones jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Lones otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
kuliadmk (28-01-2016)
stare 28-01-2016, 14:42
Użytkownik
Bywalec

Dostał 19 razy "Dzięki" w 17 postach

To poprosze o badania, Bo narazie o nich mowisz a nie wklejasz. Chetnie przstudiuje bo sam mialem klopot z watroba i jakos nie chce jej dobijac.
infernoav jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2016, 17:20
Użytkownik
Bywalec

Serio? To lepiej sprawdź moje posty skoro twierdzisz, że nie wklejałem
Lones jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2016, 17:28
Użytkownik
Bywalec

Dostał 19 razy "Dzięki" w 17 postach

stary mam szukac na innych tematach lol
infernoav jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2016, 17:35
Użytkownik
Bywalec

Klikasz na mój nick i wciskasz znajdź inne posty. Jest ich całe 17. To chyba nie problem przejrzeć 17 postów
Ale ok wkleję Ci tu
Lones jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2016, 21:29
007
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 9 razy "Dzięki" w 8 postach

co ty stary dziad jestes ze lipidami sie przejmujesz bosche walić lipidy
Mozilla/5.0 (Mobile; Windows Phone 8.1; Android 4.0; ARM; Trident/7.0; Touch; rv:11.0; IEMobile/11.0; Microsoft; Lumia 640 XL LTE) like iPhone OS 7_0_3 Mac OS X AppleWebKit/537 (KHTML, like Gecko) Mobile Safari/537
007 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2016, 06:39
Użytkownik
Bywalec

Mój ojciec w wieku 35 lat miał pierwszy zawał więc nie jestem idiotą żeby walić lipidy, a szczególnie niski poziom hdl. Mi zaraz z lipidami pogarsza się inr i wzrasta gęstość krwi. Więc wybacz. Ale właśnie nie mam 15 lat żeby walić znając swoje obciążenie genetyczne. Ponadto zaburzenia lipidowe bardzo często związane są właśnie z zaburzeniami pracy wątroby. Gdybym nie odczuwał dyskomfortu ze strony układu pokarmowego to bym się nawet tym nie przejmował. Przeczytaj inne fora ile osób narzeka na problemy trawienne. Pytanie brzmi skąd te problemy. Tu jest kwestia która by wypadało zbadać żeby wiedzieć jak się zabezpieczyć. Przecież ostaryna flory bakteryjnej nie powinna niszczyć, więc jedyne uzasadnienie chyba to zaburzenia pracy wątroby, na którą teoretycznie też wpływać przecież nie powinna. A jednak wpływa i to nie w pojedynczych przypadkach. Na amerykańskich forach są przykłady drastycznych skoków prób wątrobowych po kilku dniach stosowania ostaryny. Pytanie więc brzmi. Czy tak działa ostaryna, czy może tej ostaryny w tych środkach po prostu nie ma.
Lones jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania