BODY ATTACK SOSY ZERO

Janae Marie Kroc wraca do kulturystyki (MĘSKIEJ!)

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 2. Sierpień 2019 Dodane przez: KO Team

Janae Marie Kroc, wcześniej znana jako sporo rekordów świata trzymający powerlifter Matt "Kroc" Kroczaleski powraca na scenę kulturystyczną jako mężczyzna z celem zdobycia karty IFBB PRO.

Pomimo że wtedy Janae była mężem i tatą trzech synów, życie w ciągłym kłamstwie było jej już niemożliwe. Historie Janae i dlaczego tak długo wytrzymała, można obejrzeć w wielokrotnie wynagrodzonej dokumentacji "The Transformer".

Janae w międzyczasie określa się jako genderfluid i niebawem chce wrócić na scenę kulturystyczną jako mężczyzna z celem zdobycia karty IFBB PRO.


Po długich przemyśleniach postanowiłam wrócić do rywalizacji. Będę współpracowała z Justinem Harrisem, a moim celem jest uzyskanie karty IFBB PRO. Był to cel, do którego dążyłam przed moim coming out w 2015 roku.

Jestem z natury sportsmenką i bez konkretnego celu nie potrafię się skupić na tym, co robie. Nie mogę się doczekać, aż znów będę ćwiczyć na siłowni, jak za dawnych czasów. Głównym celem będzie najlepsza jak dotąd forma, będę większa i bardziej ścięta niż kiedykolwiek.

Ponieważ jestem pewna, że wielu z was zastanawia się na tym: Będę rywalizować w kategorii męskiej (nie powiedziałam „jako mężczyzna”) i nie, to nie zmienia faktu, że jestem trans / genderfluid / nonbinary. To także nie mówi nic o moich przekonaniach dotyczących trans-sportowców i uczciwej konkurencji.
W przyszłości możecie się spodziewać kolejnych postów dotyczących treningu, odżywiania i tym podobnych.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Janae Marie Kroc wraca do kulturystyki (MĘSKIEJ!)

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin