Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Trening i plany
stare 11-02-2012, 11:14
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 15
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie jaki cykl teraz zrobic?

Siema! Od poczatku stycznia tego roku zrobilem sobie cykl na mase.
Zamieszczam tutaj moj szczegolowy plan wraz z obciazeniem jakiego uzywalem : [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Cwiczylem tym planem 5 tygodni. Troche uroslem i przede wszystkim nabralem sily, ogolnie jestem zadowolony. Wiem, ze tym planem moglbym pocwiczyc co najmniej 6-8 tygodni, ale skonczyly mi sie odzywki i skrocilem go do 5 tygodni. I tu pojawia sie moje pytanie:
Jaki teraz plan sobie ulozyc? Czy plan na rzezbe bedzie dobry w moim przypadku? Jestem lekko otluszczony, ale na calkowitym spalenieniu tluszczu na razie mi nie zalezy. Chce wprowadzic ten plan na rzezbe tylko po to, aby tak jakby odzwyczaic miesnie od ciezkiego treningu na mase, przyzwyczaic go do lekkiego treninu na rzezbe i potem po tych 6 tygodniach znowu zaczac robic mase (zeby byl wiekszy szok).
Czy moje myslenie jest dobre?
odzywki jakich uzywalem:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] (przed i po treningu)
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] (rano na czczo i po treningu)
carbo

brzuch cwiczylem oddzielnym planem (w dni nietreningowe na silowni) planem Kurta Brungardta, a nogi sobie odpuscilem.
zachecam do pobrania mojego planu, gdyz jest ladnie rozpisany w Excelu.
prosze o wypowiedz doswiadczone i kompetentne osoby.

a i prosze mi nie pisac o diecie, areobach itd. interesuje mnie tylko plan stricte zwiazany z silownia.
dziekuje i pozdrawiam !
cienia jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2012, 13:08
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Domyślnie Odp: jaki cykl teraz zrobic?

uważam,że mógłbyś spróbować planu 5-10-20,szeroko polecanego przez Radka Słodkiewicza.Plan bardzo fajny,przy zwiekszonej intensywności i wiadomo zbilansowanej diecie,można popalić fat również.
paw61 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2012, 13:33
Moderator
Super Expert

Podziękował: 141
Dostał 603 razy "Dzięki" w 592 postach

pamietaj ze prawidłowo zbilansowana to 3/4 sukcesu. To od niej zależy czy schudniesz. Ułoż sobie taki sam plan jak ja masę tylko z zakresem powtórzeń 10-12 i dodaj do tego areoby 3x po 40 minut. Suple są ok, ale jak chcesz robić lekką rzezbę to monohydrat [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] odpada. Za bardzo łapie wode.
Arnold jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2012, 13:53
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0

Wielu zawodników używa monohydratu praktycznie jeszcze 4-5 tyg przed zawodami,nawet z polskiej sceny BB i wody nie trzymają.Ten mit został obalony jakiś czas temu.Pisał o tym wielokrotnie Ś.P. Vadim,poleca się nawet utrzymywanie stałej, WYSOKIEJ suplementacji na monohydracie,i łykania nawet 20g stałej dziennej dawki,co prowadzi do dużego,stałego wzrostu siły i mega zwięszkonej regeneracji.Zarówno,jeżeli budujesz masę mięśniową,czy jesteś na redukcji,spokojnie możesz używać monohydratu,a biorąc pod uwagę,że nie piszesz nic o przygotowaniu się na zawody,to monohydrat w niczym Ci nie grozi.
paw61 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania