Wybierz jakość Body Attack!

Jak Big Ramy przygotowuje się do Arnold Classic 2020? [WIDEO]

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 21. Luty 2020 Dodane przez: KO

Big Ramy za niespełna 3 tygodnie wystartuje w Arnold Classic 2020. Kulturysta postanowił podzielić się ze swoimi fanami drogą, którą przechodzi w trakcie przygotowań do zawodów w serri filmów na YouTube Road to the Arnold. Seria doczekała się już 6. odcinka. Ramy dzieli się tam m.in. swoimi treningami, dietą, czy stanem psychicznym.  

Dotychczas opublikowane filmy z jgo treningów zainspirowały wielu kulturystów z całego świata. Big Ramy jest dla wielu wielką motywacją. Jego zaangażowanie w przygotowania i motywacja, by być najlepszym na scenie jest ogromna. Sposób, w jaki opowiada on o całym procesie, tylko pokazuje, jak wielkim jest sportowcem. 

W swojej serii ostrzega jednak, że tylko profesjonalista może trenować o tak wysokiej intensywności, jak on. Mówi także, że każdy powinien dopasować trening do własnych możliwości. Kulturysta niejednokrotnie podczas treningu robi więcej powtórzeń, niż z początku sobie założył. Jest jednak nastawiony na zwycięstwo i chce dać z siebie maksimum. Założył sobie cel bycia w TOP 3 na Arnold Classic 2020.

Big Ramy uważa także, że genetyka i odpowiednie warunki nie są wystarczające, żeby osiągnąć sukces. Najważniejsze jest nastawienie, zaangażowanie oraz ciężka praca nad sobą. Kiedy Ramy jest na siłowni zapomina o wszystkim dookoła. Interesuje go tylko to, jaki ciężar jest w stanie podnieść. 


 Zobaczcie film z treningu Big Ramiego: 
Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Jak Big Ramy przygotowuje się do Arnold Classic 2020? [WIDEO]

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin