Wybierz jakość Body Attack!

Siłownia otwarta podczas pandemii. Właściciel ukarany

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 23. Marzec 2020 Dodane przez: KO

Jedna z siłowni w Wielkopolsce, mimo panującej pandemii koronawirusa i ogłoszonego stanu epidemii w Polsce, pozostała otwarta. Okazuje się, że zakaz złamał jeden z klubów w Ostrowie Wielkopolskim. Musiały interweniować służby. 

- Niestety nie wszyscy rozumieją powagę sytuacji. Wczoraj otrzymaliśmy informacje o działającej na terenie Ostrowa Wielkopolskiego siłowni. Po interwencji policjantów właściciel został ukarany mandatem karnym. Siłownia została zamknięta. Kolejny raz apelujemy o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. W obecnej sytuacji, hasło #zostanwdomu ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa nas wszystkich! -  poinformowała lokalne media policja w Ostrowie Wielkopolskim

Czytając komentarze w sieci wygląda na to, że jest jednak wiele miejsc, które nie zastosowały się do zakazu. Większość na szczęście jest za tym, żeby zostawić treningi na siłowni i trenować w domu.

- I prawidłowa reakcja. Jak widać [...] większe parcie na kasę, niż na przepisy, a tym bardziej życie i zdrowie ludzi. Jak widać kredytowi biznesmeni stawają pod ścianami banków i wołają - podatniku, pomagaj, bo my bankrutujemy. Wzywajmy do TOTALNEGO bojkotu. - napisał jeden z komentujących. 

Co o tym sądzicie? 


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Siłownia otwarta podczas pandemii. Właściciel ukarany

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin
mamiroma4
2020-06-13, 08:33

No właśnie... a policyjne siłownie otwarte cały czas !!!!!!!

Sajmon
2020-03-23, 18:44

Filmiki nagrywane byly przed zamknieciem silowni. Prosze o sprostowanie informacji gdyz jest ona nieprawdziwa. W przeciwnym razie bede zmuszony wejsc na droge prawna w celu egzekwowania prawdy . Pozdrawiam Sajmon Gi

Karolina
2020-03-23, 10:28

Szanowny Panie bądź Pani, proszę o weryfikację komentarzy umieszczanych pod informacją, ponieważ moim zdaniem nick "dzesika" jest mało wiarygodny. To ze trener dodaje filmy nagrane wcześniej i zaznacza to w relacjach wydaje mi się najlepszym dowodem kompetencji owego komentarza. Dlatego proszę co usunięcie dopisku na temat "Sajmona" w przeciwnym wypadku zostanie to zgłoszone. Prosze sprawdzac swoje zrodla informacji! Pozdrawiam Manager Klubu.