Go Active Show 2020 odwołane [OFICJALNE]

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 7. Marzec 2020 Dodane przez: KO

Targi Go Active Show 2020 zostały odwołane. Organizatorzy poinformowali o tym w social mediach. Powodem zmiany terminu imprezy jest epidemia koronawirusa. Na razie nie jest znana kolejna możliwa data wydarzenia.

- Szanowni Państwo, wraz z pojawieniem się w naszym kraju pierwszego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem, Zarząd Ptak Warsaw Expo, mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata uczestniczących w naszych wydarzeniach, postanowił zmodyfikować kalendarz imprez targowych w 2020 roku. Wszelkie zmiany nastąpiły w wyniku konsultacji z branżami, a także przedstawicielami wojewódzkich wladz sanitarnych. - napisali w oficjalnym oświadczeniu.

- W związku z powyższym targi Go Active Show zostają przeniesione. O konkretnej dacie będziemy informować na bieżąco. Zaktualizowane terminy możecie Państwo znaleźć w nowym kalendarzu targowym 2020 na stronie Ptak Warsaw Expo - dodali organizatorzy Go Active Show. 

Przypomnijmy, że właśnie na tych targach miał się odbyć kolejny festiwal Roberta Piotrkowicza.

 
 
 
View this post on Instagram

Szanowni Państwo, wraz z pojawieniem się w naszym kraju pierwszego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem, Zarząd Ptak Warsaw Expo, mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata uczestniczących w naszych wydarzeniach, postanowił zmodyfikować kalendarz imprez targowych w 2020 roku. Wszelkie zmiany nastąpiły w wyniku konsultacji z branżami, a także przedstawicielami wojewódzkich władz sanitarnych. W związku z powyższym targi GO Active SHOW zostają przeniesione. O konkretnej dacie będziemy informować na bieżąco. Zaktualizowane terminy możecie Państwo znaleźć w Nowym Kalendarzu Targowym 2020 na stronie Ptak Warsaw Expo. Wszelkie pytania odnośnie biletów prosimy kierować na tickets@warsawexpo.eu

A post shared by Go Active Show (@goactiveshow) onMar 6, 2020 at 6:38am PST


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Go Active Show 2020 odwołane [OFICJALNE]

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin