Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Dzienniki treningowe
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 22-08-2011, 15:57
Moderator
Super Expert

Podziękował: 10
Dostał 51 razy "Dzięki" w 47 postach
Domyślnie geloo83 Dzienniczek -" siłownia jest od zap.....nia a nie od lansowania się !!!!!!.."

Witajcie wszyscy użytkownicy KO
Za namową ARNOLDA i dla lepszej samodyscypliny i motywacji postanowiłem rozpocząć skrobanie swojego dziennika treningowego ...

Coś o mnie .......pochodze z Radomia ....mhhh.....można powiedzieć , że kulturystykę zajawkę na kulturystykę wyssałem z melkiem mamusi
mój staruszke tyra już na siłowni od jakiś 30-35 latek no i ja się zaraziłęm oraz mój młodszy braciak , ogólnie tym sportem zawsze sie interesowałem ale nie był on kiedyś dla mnie tak ważny jak jest teraz .
Bawiłem się w koszykówkę na poziemie kadeta i juniora .....aż rozwaliłem kolana .........no i się koszykówka skończyła a czekały na mnie już sztangi , hantle i wyciągi w piwnicy ...i tam tez się odnalazłem .....życie co ???!!!...heheehe

Rozpoczołem studia na wychowaniu fizycznym ale tam na zajęciach gimnastyki załatwiłem sobie dłuższą przerwe od treningów ....zerwałem całkowicie wiezadło krzyżowe ( ACL )....i przez 2 lata byłem wykluczony z jakiejkolwiek wiekszej aktywności .....na siłowni ćw. ale tak może na 70%....

po operacji postanowiłem coś z sobą zrobić no i .........rozpoczołem studia FIZJOTERAPI które po 3 latach ukończyłem z tytułem licencjata , ....czyli z pacjenta przeoraziłem się w rehablitanta hehehe......odbyłem trudne praktyki w Szpitalu Wojewódzkim gdzie zbierałem doświadczenie .....

..w tym roku ukończyłem kurs instruktora kulturystyki w Warszawie w PAS ( Państwowa Akademia SPORTU -pod kierownictwem Darka Karpińskiego ......polecam ten kurs rewelacyjny )

obecnie prowadze rodzinny interes w Radomiu SIŁOWNIA " ORION " RADOM ......więc jeśli ktoś będzie potrzebowałm pomocy lub partnera treningowego zapraszam ......

I tak czas zleciał i zajmuje sie kulturystyką , fizjoterapią , dietetyką i suplementacją przeszło 10 lat z przerwami na leczenie ran po kontuzjach hehehe.......

Teraz coś o treningu "
OKRES ROBIENIA MASY
system 2-1-2-2
POŃ-KLATAK + BIC ( bo jak każdy wie to światowy dzień klatki to poń )
WTOR-NOGI

CZWARTEK -BARKI +TRIC
PIĄTEK -PLECKI .....

nie bede sie rozpisywał jak wyglądają treningi bo to wychodzi zawsze w praniu hehe........

Diata .........no tu też nic odkrywczego
1 posiłek -120g płatków owsianych na wodze + 50g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] + olej lniany
2 posiłek 220g piersi + 100g ryżu
3 posiłek jw
4 posiłek 2 całe jajka 4 białka jaj + miarka białka 100g płatków owsianych ( wszystko w blender i placuszek gotowy )
5 posiłek 220g piersi + oliwa z oliwek
6 posiłek 250g twarogu chudego lub 50g białka z oliwą z oliwek lub oleju lnianego

i tak to wygląda......obecna waga 94,5 kg ..........ale myśle że do grudnia wskocze znów w 100kg .....w maju tego roku było 104,2kg po redukcji 92,3 .....no i teraz 3 tydzień masówki i powoli wracam do siebie ...

co do supli ...rozpisze niebawem tez nic odkrywczego same podstawy ....

No i wydaje mi się , że na chwile obecną to tyle , mam nadziję że nie bede was zanudzał wpisami ...postaram sie wrzucić jakieś fotki oraz filmy .....

Pozd dla wszystkich wielkich duchem i ciałem ........
geloo83 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2011, 16:28
Użytkownik
Expert

Dostał 48 razy "Dzięki" w 46 postach
Domyślnie Odp: geloo83 Dzienniczek -" siłownia jest od zap.....nia a nie od lansowania się !!!!!!.."

Wszystko skłania się do tego, zebys uprawiał ten sport, tradycje rodzinne, szkoła, praca. No doskonałe warunki własna profesjonalna siłka nie mozesz tego zmarnować!
Zyczę wytrwałości. Bede zaglądał.
wilczur jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2011, 18:35
Moderator
Super Expert

Podziękował: 141
Dostał 592 razy "Dzięki" w 581 postach
Domyślnie Odp: geloo83 Dzienniczek -" siłownia jest od zap.....nia a nie od lansowania się !!!!!!.."

O w pyte, ty to masz gościu farta. Posiadać rodzinę która wspiera cię w twojej pasji to prawdziwy skarb. Do tego własny interes w postaci siłowni. Dla mnie bajka ( nie chcesz mnie zaadoptować hahha).
Trening
Jeśli będzie umieszczał wpisy to zapewne dowiemy się jaki masz trening, ale zapewne trenujesz intuicyjnie ?
Dieta
Do diety nie mam większych zastrzezeń. Mówiłem ze trening wykonujesz po śniadaniu. Jak ci sie trenuje po białku w proszku ? Nie czujesz głodu podaczas treningu ? Bo wiesz jednak mięcho to mięcho.

Czekam na pierwsze wpisy. Wiesz na razie konkurencja nie trenujesz wiec możesz wrzucić na luz, ale tylko do września. Umieszczaj codziennie wpisy bo będe sledził. Pozdro
Arnold jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2011, 19:01
Moderator
Super Expert

ARNOLD...na adopcję za późno hehehehhe........wyobraź sobie naszą lodówke w domu hehehhehe..ile jest tematu jak każdy je tak jak ja hehehehe dobre co .....

Plan treningowy mam ściśle ułożony i trzymam się pewnych zasad ale co tydzien wprowadzam minimalne zmiany ...to też kwestia samopoczucia ....

co do treningu po śniadaniu ........jest bardzo dobrze uwierz mi już tak ćwicze od roku i odnotowuje naprawdę świetne rezultaty a przerobiłem już różne pory trenigów zaczynajać od 7 rano koncząc na 22 .......nie ma to znaczenia organizm do wszytskiego potrafi sie zaadoptować jeśli dajesz mu odpowiednią ilość składników pokarmowych i czasu na regenerację ....wtedy można wszystko ....

przed treningiem [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] + [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] + JACK3D porcja i starcza jak na mnie .........

a o to i dzisiejszy trening

KLATKA + BIC

KLATKA
1 ćw wyciskanie skos suwnica
( kąt 45 stopni co 3-4 tygodnie zmianiam ) 40kg/15 70/12 90/10 105/6 powolne ruchy excentryczne dlatego używam dość mikrych ciężarów ale podczas takiego treningu lepiej czuje prace klatki
2 ćw. wyciskanie skos hantle ( kąt 30 stopni ) 25kg/15 30/10 35/10 40/8 opuszcam do momętu aż barki sie zablokują , powolne ruchy excentryczne ....w górnej fazie mocno spinam klatke przez 1-2 sek ....
3 ćw. wyciskanie płaska ( cty dzien inny rozstaw szerokości uchwyty -w tym tygodniu bardzo szeroko ) bardzo powolne kontrolowane excentryczne opuszczanie i dynamiczne wyciskanie ...... 70kg/10 80/10 90/10 .....
4 ćw. rozpiętki hantlami na płasko.....cała faza powolna i kontrolowana , szczytowe napięcie mięśni przez 1-2 sek 15kg /12-15 x 3.......

i klata pęka na maxa .........powoli będe wchodził na wieksze ciężary ale nie kosztem techniki .......i czucie mieśniowego ....to najważniejsze

BICEPS
1 ćw. uginanie o udo hantla bez supinacji ...szczytowe napiecie 1-2 sek powolne excentryzne opuszczanie 2-3 sek 7,5kg/15 11/12 15/10 18/10 ostatanie dwa z małą pomocą ....przerwy miedzy seriami minimalne ...jedna ręka pracuje druga odpoczywa...
2. uginanie stojąc sztanga łamana chwyt szeroki .....30kg/12 40/10 45/10 szczytowe napięcie z kontrolowanym opuszczaniem ...
SERIA ŁĄCZONA
3 ćw. uginanie młotkowe 11kg/10 15/10
4 ćw. uginanie na modlitewniku 20kg/10 20/10
te serie łączone robie tylko w 2 seriach wiecej nie dał bym rady a nawet nie wiem czy był by sens ...łapy puchna jak głupie , kto nie wierzy niech sprawdzi ....polecam

no i przedramia wykonuje obecnie " zwijankę " czyli ciężar zawieszony na kijaszku na sznureczku i ogień ......3-4 serie i łapy odpadją....

po treningu [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] + BCAA z GLUTAMINĄ i wio na bieżnie ......20 min podczas robienia masy jest wsam raz ......

Ostatnio edytowane przez geloo83 ; 22-08-2011 o 19:20
geloo83 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2011, 19:08
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

No ale ty masz idealna pracę więc kiedy chcesz to trenujesz....
będę zaglądał
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2011, 19:52
Moderator
Super Expert

no to czasem zapewne bijecie się o jedzenie, gorzej jak w lodówce zostanie 200 g piersi a tu 3 chłopa chce zjeść właśnie pierś z kurczaka. No ale dla mnie mieć taką rodzienę i taką pracę to coś nadzwyczajnego i nie zastąpił bym jej na nic. Zazdroszczę Ci. Mówiłem również ze twoj ojciec trenuje juz od kilkunastu lat. Startował w jakich zawodach ?

Co do treningu, dla mnie bomba. Ruchy ekscentryczne daja mega pompę ( wiem o czym mówię). Spróbuj zrobić pompki na poręczach tą metoda. Osobiście polecam zrobić to ćwiczenie na początku treningu bo potrzeba do niego siły. 4-5 serie i świetnie napompuje ci klatkę przed następnymi ćwiczeniami. Wykonujesz również areoby. Ile razy w tym ?

PS: masz gg ? Jeśli tak to podrzuć na PW bo mam sprawę.
Arnold jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2011, 19:52
Moderator
Super Expert

...no praca nie jeste zła ...robie to co kocham i to czym żyje .....z ludzmi z którymi dziel tą pasję i ciesze się gdy moge komuś doradzić lub dzielić z nim sukcesy jaki pod moim okiem osiąga
geloo83 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2011, 20:35
Moderator
Super Expert

też bym tak chciał
Ps; odezwi sie na PW
Arnold jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2011, 21:52
Użytkownik
Expert

Dostał 48 razy "Dzięki" w 46 postach

Nie no trening jest bardzo profesjonalny i widać z głową podejście. Ile razy na week jedziesz bierznię?
A jak trenujesz brzuch, kiedy go dajesz a z resztą zobaczymy na koniec tygodnia. Jutro noga umieram z ciekawiości
Pozdrawiam ORION
wilczur jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2011, 22:31
Moderator
Super Expert

.....pompki na poręczach ok...ale nie z moim łokciem ...mam od jakiś 4-6 lat pozamiatane , wszelkie francuzy nie wchodzą w grę....i to mnie boli .....ale majstruje jak się da i nie jest źle .....

ARNOLD WILCZUR-aeroby na masie kręce 2-4 raz w tygodniu po 20- 30 min średnie tępo ....zazwyczaj po treningu lub z rana na czczo po porcji [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] lub [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] .......
co do treningu brzucha ....hehheheh.....ostatnio nie robię go .....jak mnie najdzie to 2-3 razy w tygodniu i robię coś ala A6W....i mi to wystarcza....

tak mój staruszek startował w okręgowych zawodach z sukcesami , jak zeskanuje trochę fotek to wrzucę z lat 80 początek 90 ....gdy jadło się krupnik i kostkę sera i się rosło na tym ........

co do walki o jedzenie....tylko o to się kłócimy jeśli już.....heheheheheheh....i tylko o to hehehe
geloo83 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania