Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > RÓŻNE > Offtopic
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 29-11-2009, 19:57
Ina
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie RE: "galerianki"

Cytat:
Napisał Lizaczek
Po pierwsze robia to z braku pieniedzy
Po drugie by czyc sie lepszym od rowiesnikow
Po trzecie by w ten sposob pozyskac nowych znajomych.

Ja jednak pozostaje przy swoim zdanu na temat takich osob i zaden argument mnie nie przekona bo nadal bede myslala tak samo jak teraz czyli ze to malolaty puszczajace sie na prawo i lewo. Poprostu mal dziweczki,ktore najpierw sie *******a z jakims staruchem a potem szpanuja ze maja od tego szanownego pana świetne spodnie czy tez perfumy. Ogladalam ten film "Galerianki" i niestety pokazuje rzeczywistosc z wiekszych miast. Teraz mlodziez jest strasznie dziwna i choc nie jestem stara to i tak nie potrafie ich zrozumiec. Nie potrafie pojąc czasami tego co mówia lub czynia. Niestety ale to co jest pokazane w tym filmie jest prawda i dzisiejsza rzeczywistościa. Zastanawia mnie tylko jedno : Jak reaguje taka malolata w momencie kiedy matka pyta skad ma ta bluzke lub spodnie skoro ona jej tego nie kupila a kieszonkowych nie dostaje?
Takie dziewczyny potrafia bardzo dobrze klamac i wpadają zazwyczaj tylko wtedy kiedy przespia sie ze znajomym swojego ojca i przylapie ich jego zona, a stad jak wiadomo droga prosta choc dla takich dziewczyn bardzo kreta. Jednym zdaniem ujmujac sa to zwykle dziwki ktore nasladują Chińskie Lolitki i puszczaja sie za byle co!!!!!
Przepraszam bardzo, masz stycznośc z takimi osobami, że śmiesz tak twierdzic?
Ina jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-11-2009, 20:06
Użytkownik
Super Expert

Cytat:
Napisał yostyna
Jak ktoś ma te 13-15 lat i w ten sposób zarabia bo nie ma pieniędzy na swoje życie, to jak przepraszam można powiedzieć ' to niech sobie znajdzie inna prace i niech się szanuje ' skoro legalną pracę może podjąć dopiero po ukończeniu 16 roku życia? Nie podoba się taka forma zarabiania to nie zarabiaj w ten sposob, proste, ale nie wpierdzielaj sie z butami do zycia innych wyzywajac ich.
Najlatwiej po prostu powiedzieć ' szmata dziw ka ' jak się ma za duzo w du pie . ;] Ma się wszystko pod nosem i rodzice dają na wszystko ;] Ale cóż, taka mentalność ludzi.

mam 15 lat . kasy praktycznie w ogóle . matka mi rzadko daję , bo sama nie ma =.= mam zatem iść robić z siebie dziwkę ? no sory, bo to jest czysta prostytucja ! nie mam na kino to zapierd.alam do rolnika i haruję na polu/ roznoszę ulotki/ pomagam przy dzieciakach . i tu nie musze miec ukonczonych 16 lat . śmiem twierdzic, że jeśli jakaś osoba powie, że daje dupy, bo nie ma na kino i spodnie jest po prostu dziwką !.
ile dzieciakow nie ma na własne potrzeby, więc niech każde idzie na prostytutkę =.= super.
mnie normalnie szlak bierze gdy widze jak młode dziewuchy się nie szanują! to sie pytam : CO DALEJ ? skoto teraz to jest na porządku dziennym ! ;// i tekst " nie mam kasy" jest trafny i pozwala zrozumieć dlaczego młode dziewczyny są prostytutkami .
żałosne ! =.=
mam strasznie krytyczne do tego podejście .
Lodandmin jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-11-2009, 20:33
Użytkownik
Super Expert

większość z was widzę też nie obchodzi to, że młodzież w tym wieku wali se reputację, nie szanują się, ja wiem że to nie moje życie, ale wolę myśleć o tym, spróbować pomóc, a nie czekać by znowu stało się coś złego...
pomyślcie w ten sposób...
można powiedzieć że mi po prostu zależy na tym, żeby żadna nastoletnia dziewczyna nie kończyła w worku w lesie przez jakiegoś psychopatę
one same się na to skazują, ale przecież można im przeszkodzić
BanditQueen jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-11-2009, 20:40
Użytkownik
Super Expert

Bandit z jednej strony masz rację , powinno się pomagać takim osobom, tłumaczyć , że to złe , pomóc poszukać innego zródła zarobku .
z drugiej strony ona są świadome tego co robią , tego, że jakiś napalony zbok może im skrócić życie, co więcej godzą się często z własnej nieprzymuszonej woli na to, by być taką . jeśli one wiedza co robią , to niech robią .
Lodandmin jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-11-2009, 20:44
Użytkownik
Super Expert

dzięki

i właśnie powinni być rodzice od tego, żeby wytłumaczyć, przypilnować, zabronić, powiedzieć co złe, a co dobre...
wiem, że nastolatka jest gorsza niż najgorsza kobieta z miesiączką i nie słucha się nikogo, ale jednak gdy ktoś będzie próbował mówić co jest złe, a co dobre, każda z tych dziewczyn będzie mieć w głowie, ze to jest złe i rzuci takie traktowanie samej siebie
BanditQueen jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-11-2009, 20:51
Ina
Użytkownik
Super Expert

Każdy ma swoją definicję dobra i zła.
Ina jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-11-2009, 20:58
Użytkownik
Super Expert

Cytat:
Napisał Ina
Każdy ma swoją definicję dobra i zła.
Więc dla Ciebie dawanie kawałka tyłka komu popadnie za kasę jest dobre ?
Botan jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-11-2009, 21:29
Ina
Użytkownik
Super Expert

A czy ja tak powiedziałam? Chodzi mi o to, że każdy wie co jest dla niego dobre a co złe. Ja osobiście nigdy nie wybrałabym takiej drogi, bo myślę, że są lepsze sposoby, aby się wybic. To w sumie sprowadza nas jeszcze bardziej na dno. Ale nie znam sytuacji finansowej, psychicznej itp. tych dziewczyn. Dla nas może byc to złe, dla innych nie ma w tym nic strasznego. Nie w mojej mocy jest ocenianie innych, dlatego nie mam konkretnego zdania na ten temat.
Ina jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-11-2009, 21:30
Użytkownik
Super Expert

...no już myślałem
Botan jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-11-2009, 08:32
Użytkownik
Super Expert

Cytat:
Napisał Ina
Cytat:
Napisał Lizaczek
Po pierwsze robia to z braku pieniedzy
Po drugie by czyc sie lepszym od rowiesnikow
Po trzecie by w ten sposob pozyskac nowych znajomych.

Ja jednak pozostaje przy swoim zdanu na temat takich osob i zaden argument mnie nie przekona bo nadal bede myslala tak samo jak teraz czyli ze to malolaty puszczajace sie na prawo i lewo. Poprostu mal dziweczki,ktore najpierw sie *******a z jakims staruchem a potem szpanuja ze maja od tego szanownego pana świetne spodnie czy tez perfumy. Ogladalam ten film "Galerianki" i niestety pokazuje rzeczywistosc z wiekszych miast. Teraz mlodziez jest strasznie dziwna i choc nie jestem stara to i tak nie potrafie ich zrozumiec. Nie potrafie pojąc czasami tego co mówia lub czynia. Niestety ale to co jest pokazane w tym filmie jest prawda i dzisiejsza rzeczywistościa. Zastanawia mnie tylko jedno : Jak reaguje taka malolata w momencie kiedy matka pyta skad ma ta bluzke lub spodnie skoro ona jej tego nie kupila a kieszonkowych nie dostaje?
Takie dziewczyny potrafia bardzo dobrze klamac i wpadają zazwyczaj tylko wtedy kiedy przespia sie ze znajomym swojego ojca i przylapie ich jego zona, a stad jak wiadomo droga prosta choc dla takich dziewczyn bardzo kreta. Jednym zdaniem ujmujac sa to zwykle dziwki ktore nasladują Chińskie Lolitki i puszczaja sie za byle co!!!!!
Przepraszam bardzo, masz stycznośc z takimi osobami, że śmiesz tak twierdzic?
Droga Ino!
Śmiem tak twierdzić poniewaz za czasow gimnazjum w szkole do ktorej chodzilam byly takie dziewczyny wiec moge sie na ten temat wypowiedziec i nie unos sie tak bo cie w zaden sposob nie obrazilam!!!!!
Lizaczek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania