Flex Lewis wystartuje w 2020 Mr. Olympia w kategorii Open

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 13. Luty 2020 Dodane przez: KO

Flex Lewis, jeden z najpopularniejszych kulturystów na świecie, potwierdził informację, że po roku przerwy wystartuje w 2020 Mr. Olympia w kategorii Open. Zaakceptował on specjalne zaproszenie na zawody. Dotychczas tylko spekulowano powrót i występ Walijczyka na scenie. Plotki jednak się potwierdziły. To na pewno jeden z najbardziej ekscytujących newsów z początku tego roku. 

- Spędziłem rok poza sceną. Ten wolny rok dał mi szansę na przygotowanie się do najbardziej intensywnego okresu do zawodów w moim życiu. - powiedział portalowi NPC News Online Flex.

- Marzeniem każdego kulturysty jest zostać Mr. Olympią. Proces ten rozpoczął się w momencie, gdy zszedłem ze sceny na Olimpii 2018. Mocno skupiam się na rywalizacji z najlepszymi we wrześniu w Vegas. - dodał. 

36-letni Lewis dotychczas na tych zawodach zdobył aż 7 tytułów mistrzowskich w kategorii 212, nieprzerwanie w latach 2012-1018. To właśnie te wygrane otworzyły mu drogę do udziału w tegorocznych zawodach. 

- Z 7 zwycięstwami w lidze Olympia 212 sytuacja Flexa jest wyjątkowa i czujemy, że specjalne zaproszenie jest właściwe. - wyjaśnia prezes Pro League, Jim Manion

- Świat kulturystyki długo na to czekał. Flex jest jednym z najpopularniejszych kulturystów na świecie i nie możemy doczekać się, aby zobaczyć go jak wygląda bez ograniczeń związanych z masą ciała. - komentuje powrót zawodnika Dan Solomon, dyrektor generalny Olympia. 

Zawody 2020 Mr. Olympia odbędą się 9-13 września w Las Vegas, w stanie Nevada w USA. 

Zobacz Instagram Flexa - TUTAJ

Felix Lewis na Mr. Olympia


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Flex Lewis wystartuje w 2020 Mr. Olympia w kategorii Open

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin