BODY ATTACK CREAZ-ATP

Festiwal Sportów Sylwetkowych & NPC IFBB PRO Qualifier 2020 w Warszawie

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 19. Luty 2020 Dodane przez: KO

Międzynarodowy Festiwal Sportów Sylwetkowych to największe wydarzenie w sportach sylwetkowych w 2020 roku w Polsce. W trakcie tej imprezy odbędą się targi branżowe oraz zostaną rozgrywane cztery prestiżowe mistrzostwa w kulturystyce i fitness.

Kluczowym wydarzeniem będą także międzynarodowe zawody Federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League - International Xtreme Fitness Challenge - IFBB PRO Qualifier. 

Poczas wydarzenia w Warszawie na zawodników czeka naprawdę wiele emocji. A jest o co walczyć!

- Głównymi nagrodami w zawodach będzie 7 kart PRO oraz sponsorowane wyjazdy i starty w zawodach Olympia Amateur w Las Vegas, USA i Arnold Classic Amateur w Ohio, USA w 2020 roku. Odbędą się również kwalifikacje do reprezentacji Polski na pierwsze Mistrzostwa Świata NPC & IFBB Professional League w Atlancie w USA w 2020 roku. Wszystkie zawody wchodzące w skład Festiwalu Sportów Sylwetkowych będą sędziowane wyłącznie przez certyfikowanych sędziów NPC z USA i Europy. Wszyscy startujący zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale, specjalnie zaprojektowane na te mistrzostwa, a zwycięzcy każdej kategorii zostaną nagrodzeni statuetkami i nagrodami rzeczowymi od partnerów Festiwalu. - mówi Robert Piotrkowicz, IFBB PROFESSIONAL League Champion, Oficjalny Przedstawiciel i Promotor Federacji NPC Worldwide i IFBB Professional League w Polsce oraz Prezes i założyciel Ligi Sportowej NPC Polska. 

- Zapraszam do wzięcia udziału w tym sportowym wydarzeniu jako kibic lub trener oraz ewentualnie do startu w zawodach. We wszystkich czterech mistrzostwach mogą brać udział zawodnicy wszystkich federacji kulturystycznych bez żadnych ograniczeń oraz zawodnicy wcześniej nie startujący i nie zrzeszeni w żadnej organizacji sportowej. W Debiutach NPC 2020 mogą wystąpić osoby startujące po raz pierwszy w zawodach sylwetkowych oraz debiutanci innych federacji z roku 2020, a także debiutanci z lat poprzednich, dla których będzie to maksymalnie drugi start w życiu. - dodaje. 

Międzynarodowy Festiwal Sportów Sylwetkowych odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2020 w CRS Bielany w Warszawie. 

LIVE z zawodów będzie dostępny każdego dnia od godz. 12 pod tym linkiem - TUTAJ

Dostępny jest już także HARMONOGRAM WYDARZENIA

Więcej informacji o zawodach na www.ifbbpro.com.pl

 

 


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Festiwal Sportów Sylwetkowych & NPC IFBB PRO Qualifier 2020 w Warszawie

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin