Festiwal Sportów Sylwetkowych. Co będzie z kolejną edycją?

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 7. Marzec 2020 Dodane przez: KO

Kolejna edycja Festiwalu Sportów Sylwetkowych IFBB NPC PRO miała zostać przeprowadzona zgodzie z ustalonym terminem, 21-24 maja 2020 podczas GoActive Show w Nadarzynie. Jeszcze kilka dni temu Robert Piotrkowicz pisał na swoim Instagramie, że zawody się odbędą. Orgnizatorzy Go Active Show jednak ze względu na koronawirusa odwołali targi. 

- WAŻNE INFORNACJE DLA ZAWODNIKÓW - Kolejna edycja Festiwal Sportów Sylwetkowych IFBB NPC PRO Roberta Piotrkowicza już 21-24 maja w Warszawie. Zapisy i rejestracje na Międzynarodowy Puchar Polski NPC Worldwide: Debiutantów, Juniorów, Seniorów i Masters (weteranów) oraz na zawody dla amatorów NPC: Muscle European Show - PRO QUALIFIER , w których to amatorzy walczą o 8 kart PRO‼ (również po raz pierwszy w konkurencji WELLNESS) rozpoczynamy od 15 marca na oficjalnej stronie Festiwalu NPC i federacji NPC Worldwide w Polsce - napisał na Instagramie Piotrkowicz.

- Przygotujcie się na jeszcze większe wydarzenie niż podczas pierwszej edycji Festiwalu Sportów Sylwetkowych NPC Worldwide w lutym! - dodał organizator. 

- UWAGA‼ WAŻNY KOMUNIKAT‼ Pojawiające się informacje w mediach społecznościowych o niejakim "odwołaniu" tych zawodów w maju lub ich przesunięciu (z powodu wirusa panującego w Europie) na inny termin, proszę traktować tylko jako domysły lub plotki. Tylko jeśli Rząd Polski zakaże organizacji tego typu imprez (zgromadzeń, wydarzeń) w całej Polsce to możliwa będzie zmiana terminu i ewentualnie przesuniemy go na inny najbliższy możliwy termin, w którym będzie mógł się odbyć. Na bieżąco będę Was o tym informował jeśli zaistnieje taka nadzwyczajna sytuacja. Obecnie szykujemy się do majowej imprezy w 100%‼ - ogłosili także organizatorzy.

Co stanie się z festiwalem w takiej sytuacji? 

 
 
 
View this post on Instagram

‼WAŻNE INFORNACJE DLA ZAWODNIKÓW‼ Kolejna edycja Festiwal Sportów Sylwetkowych IFBB NPC PRO Roberta Piotrkowicza już 21-24 maja w Warszawie. Zapisy i rejestracje na Międzynarodowy Puchar Polski NPC Worldwide: Debiutantów, Juniorów, Seniorów i Masters (weteranów) oraz na zawody dla amatorów NPC: Muscle European Show - PRO QUALIFIER , w których to amatorzy walczą o 8 kart PRO ‼ (również po raz pierwszy w konkurencji WELLNESS‼) rozpoczynamy od 15 marca na oficjalnej stronie Festiwalu NPC i federacji NPC Worldwide w Polsce: . . . WWW▪︎IFBBPRO▪︎COM▪︎PL . . . ♨️Przygotujcie się na jeszcze większe wydarzenie niż podczas pierwszej edycji Festiwalu Sportów Sylwetkowych NPC Worldwide w lutym ! . . . UWAGA‼WAŻNY KOMUNIKAT‼ Pojawiające się informacje w mediach społecznościowych o niejakim "odwołaniu" tych zawodów w maju lub ich przesunięciu (z powodu wirusa panującego w Europie) na inny termin, proszę traktować tylko jako domysły lub plotki. Tylko jeśli Rząd Polski zakaże organizacji tego typu imprez (zgromadzeń, wydarzeń) w całej Polsce to możliwa będzie zmiana terminu i ewentualnie przesuniemy go na inny najbliższy możliwy termin, w którym będzie mógł się odbyć. Na bieżąco będę Was o tym informował jeśli zaistnieje taka nadzwyczajna sytuacja. Obecnie szykujemy się do majowej imprezy w 100%‼ . . . Facebook: Robert Piotrkowicz IFBB PRO ifbbpropoland_official Xtreme Fitness Gyms Xtreme Fitness Gyms Poland Xtreme Fitness Gyms Franchise Panatta Sport Panatta Poland Łukasz Dojka sklepzawodnikapl LAB ONE Mordex Fitness Authority Probiotyki Living Food 7Nutrition unhuman.pl Nexus Pharma Co., Ltd. Official Kevin Levrone Signature Series kulturystyka-online.pl Branża fitness KiF.pl Oficjalny Portal Magazynu KiF Akademia Sportów Sylwetkowych Akademia Sportów Sylwetkowych JanTana Polska Protan Polska

A post shared by Robert Piotrkowicz IFBB PRO (@robert_piotrkowicz_official) onMar 5, 2020 at 8:28am PST


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Festiwal Sportów Sylwetkowych. Co będzie z kolejną edycją?

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin