Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Dzienniki treningowe
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 11-11-2014, 10:24
Użytkownik
Expert

Podziękował: 34
Dostał 28 razy "Dzięki" w 27 postach
Domyślnie Odp: Dziennik Treningowy Zawody - Fitness Sylwetkowe - Wiosna 2015

Cytat:
Napisał TheMissMartex Zobacz post
A więc tak wyglądałam wcześniej zanim zabrałam się w garść !
wow, dużaaaaaaaaaaaaa przemiana, a jak wyglądasz na dzień dzisiejszy
malina77 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Body Attack YamBam - KOKOS NOWY!
stare 11-11-2014, 10:52
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 0
Dostał 10 razy "Dzięki" w 8 postach

Troszeczkę się wyszczurzyłam kolejnym etapem było posiadanie sylwetki fit, takiej z zarysowanymi mięśniami i tu okazało się coś czego się nie spodziewałam, a mianowicie jak się okazało, wymodelowanie sylwetki wysportowanej z lekko zarysowanymi mięśniami nie było takie łatwe Na dzień dzisiejszy mogę z ręką na sercu powiedzieć, że najłatwiejsze co może być to schudnąć. Wystarczy dobry plan, samozaparcie, dobra dieta, treningi i osiągniemy cel! Jeśli ktoś w to nie wierzy- proszę zgłoś się do mnie daj mi 3 miesiące a już zobaczysz zadowalające Cie efekty

Po tym jak zrobiłam się maluszkiem postanowiłam się bawić siłownią, treningami, zaczęłam prowadzić ludzi, którzy widzą moje efekty zaczęli się do mnie zwracać z prośbą o pomoc. Na pewno wrzucę tu kilka zdjęć takich porównawczych moich podopiecznych Z czasem zrobiłam uprawnienia instruktora kulturystyki Tak więc obecnie oprócz pracy zawodowej, trenuję ludzi na siłowni i pomagam dziewczynom jak i chłopakom w realizacji ich celów. Nie ukrywam, że mam z tego mega satysfakcję bo sama latami się odchudzałam, próbowałam wielu sposobów i nigdy mi się nie udawało Teraz wiem, że mimo tego jak wiele jest teraz dostępnych źródeł informacji na temat tego co zrobić żeby zdobyć wymarzoną sylwetkę to jest ich tyle i nie jednokrotnie są one wzajemnie się zaprzeczające, że dobrze rozumiem dlaczego ludzie w natłoku tych informacji się gubią i nie mogą sobie z tym wszystkim poradzić.

Kiedy byłam już zadowolona ze swojej sylwetki postanowiłam, że muszę iść dalej i zdobywać nowe doświadczenia. Poza tym ja zawsze muszę mieć, cel, plan! Bez tego dopadają mnie wszystkie te rozterki, które sprawiają że odpuszczamy, że nie rozwijamy się i poddajemy się ludzkim słabościom. Pomyślałam sobie, że może nie byłoby głupie wystartować w zawodach, tak żeby choć raz mieć idealną sylwetkę! Szczerze to pomysł był, ale nawet wtedy jak o tym myślałam nie wierzyłam w to, że Ja kiedykolwiek stanę na scenie Od zawsze tylko z chłopakami w piłkę grałam ( oczywiście na najczęściej na bramce, bo przy mojej szerokości to ciężko było gola strzelić ) po drzewach skakałam itd. Więc ja w wydaniu Fitness Sylwetkowe - w skąpym stroju na scenie, gdzie oczy wszystkich skierowane są na mnie było nie do pomyślenia.

Ostatecznie postanowiłam, że zasięgnę opinii specjalisty, trenera, który spojrzy na mnie fachowym wzrokiem i powie szczerze czy są szanse wystartowania czy mam sobie po prostu dać spokój Na spotkanie pojechałam przerażona, wystraszona a w głowie słyszałam myśli, gdzie ty dziewczyno się pchasz, z czym do ludzi. Założyłam strój ( tzn. wbiłam się w niego bo byłam po powrocie z wakacji, więc po 10 dniach all inclusive byłam na dobrej masie ) włożyłam szpilki i poszłam się pokazać. Uwierzcie mi, że dawno takiego strachu nie czułam Prezentowałam sylwetkę kompletnie tego wtedy nie umiałam, więc widok był pewnie śmieszny a pot z stresu spływał mi po plecach i po rękach. Byłam po prostu mokra nie pamiętam, żebym się wcześniej tak zestresowała Do tej pory to dobrze pamiętam Jak usłyszałam werdykt, że jeśli mocno przycisnę i będę przestrzegała wszystkich zasad to uda nam się mnie przygotować na debiuty 2014! Wtedy był wrzesień 2014 wracałam do domu jak na skrzydłach hahahhahah ) banan na ustach, radość taka, że przed samym mieszkaniem zatrzymała mnie policja za przekroczenie prędkości ech te łachudry ! hahahha powiedziałam Panu władzy z uśmiechem, który nie schodził mi z ust, że dziś mam tak dobry dzień, że nawet ten mandat mi go nie zepsuje pewnie musiałam wyglądać na wariatkę, ale było mi to obojętne

Na scenie prezentowałam się następująco Mogę sie skromnie pochwalić, ze na debiutach zdobyłam brązowy medal to było niesamowite przeżycie polecam każdemu
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
a7.jpg   IMG_2673.jpg   IMG_2205.jpg   IMG_2709.jpg   IMG_2691.jpg  

IMG_2822.jpg  
TheMissMartex jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 11:01
Użytkownik
Bywalec

Obecnie to jestem na plusie kalorycznym i robię "masę". Teraz wiem nad czym muszę pracować, więc wszystko w moich rękach, ale chcę wystartować na wiosnę i móc powiedzieć, że zrobiłam wszystko co mogłam żeby wyglądać jeszcze lepiej. Poza tym, uwielbiam wyzwania ! A to kolejne z nich Zdjęcie z zeszłego tygodnia Jest nad czym pracować
IMG_5631.jpg  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 11:23
Użytkownik
Expert

Wow, tym bardziej gratuluje, życzę Ci tym razem złotka, )))
malina77 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 17:31
Użytkownik
Super Expert

Dostał 23 razy "Dzięki" w 23 postach

Super zmiana na wielki +
Nogi na zdjęciu ostatnim powiem tak - WOOW i super uśmiech, widać że robisz coś co sprawia Tobie olbrzymią satysfakcję.
bamse21 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 22:21
Użytkownik
Bywalec

Debiutować można tylko raz, więc zostały tylko Mistrzostwa Śląska i Polski, ale tam to dopiero może za parę lat zbyt duża konkurencja. Dobra sylwetka bierze się z dojrzałości mięśniowej, więc nie da się w ciągu roku, przeskoczyć przed dziewczyny, które już startują latami i reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej. Zobaczymy co to będzie Malinko rozumiem, że na wiosnę widzimy się na zawodach?
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2014, 22:24
Użytkownik
Bywalec

Dziękuję za miłe słowa tak jak pisałam nogi miałam bardzo dobre, teraz trzeba popracować nad górą co do uśmiechu hahhaha to szczerzyłam się jak głupi do sera na scenie są emocje nie do opisania to był dla mnie też przełomowy czas w życiu Na widowni były ze mną przyjaciółki, które jak nikt wcześniej mnie wspierały. Każdemu życzę takich przeżyć
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2014, 10:10
Użytkownik
Bywalec

Wczorajszy dzień wolny od pracy, ale oczywiście nie wolny od treningu. Niektóre siłownie były zamknięte, ale dla chcącego nic trudnego.
Na trening wybrałam się tym razem do Katowic. Plecy, dwugłowe, triceps i brzuch, oczywiście po wszystkim 45min aerobów na orbitreku z dobrą lekturą. Dzięki tym wszystkim aerobom, jak do tej pory przeczytałam masę książek. Jest to ten czas kiedy mogę nadrobić zaległości w tematach, które mnie interesują i rozwijają lub też czas kiedy mogę się oderwać od codziennej rzeczywistości, przenosząc się w inny świat

W dniu dzisiejszym pobudka 6:20
Suplementacja: [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] + [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] + BURN SHAPE EXTREME i 60min aerobów na czczo na moim orbitreku. Po treningu kolejna dawka BCAA + GLUTAMINA i pyszne śniadanie! mniiiaaaaam

Do pracy przygotowałam sobie dziś 2 posiłki, ponieważ planuję wcześniej dziś się wyrwać
150g piersi z kurczaka + 2 pomidory + 20g oleju lnianego
150g piersi z kurczaka + 2 pomidory + 10g oleju lnianego ( posiłek przed treningowy z mniejszą ilością oleju )
placek.jpg   IMG_5684.jpg  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2014, 10:21
Użytkownik
Expert

To nie jest taka prosta sprawa jak się wydaje moja skóra na brzuchu musi się ładnie zaciągnąć , forma się robi,ewentualny start to start w kategorii bikini weteranek bo mam 37 lat :P
Czas pokaże czy wiosna czy może lato, albo jesień, to zależy od formy, chce wyjść z bardzo dobra formą .... w zasadzie to nie ja będę decydowała o tym hihihi , jak Boss powie już to jedziemy ale nie wykluczone że jako kibic się nie pojawie, jasne że tak

U mnie dziś z kolei pobudka o 5:30 , aerobów 45 min na czczo, śniadanie podobne, posiłki w ciągu dnia także podobne, a dziś katuje nogi, moja bardzo słaba partia i zarazem kompleks życiowy, ale czego się nie robi żeby je polepszyć , nienawidzę ich trenować hihihi , za to czad będzie na Gym
malina77 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2014, 11:50
Użytkownik
Bywalec

Masz dziennik treningowy? mogę zobaczyć gdzieś Twoją obecną sylwetkę i Twój plan działania?
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania