Dorian Yates o DMT/Ayahuasca + pali trawke

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 7. Październik 2017 Dodane przez: KO Team

Jak niejeden wie Dorian Yates naprawdę tak jak sam mówił nigdy nie pił alkoholu, ale zawsze był fanem dobrego blanta.

Już kilka miesięcy temu Dorian zapalił w ramach dokumentacji "Dorian Yates - Inside The Shadow" (bardzo polecamy ten film) na plaży blanta i wyraził zgodę, aby ten fragment znalazł się na YouTube.

Sam pamiętam, jak ponad 10 lat temu byłem na Dutch Grand Prix w Holandii i po mistrzostwach przechodziłem obok coffee shopu, a w środku siedziało połowę zawodników plus Dorian paląc trawke.

W show Joe Rogen'a Dorian opowiada o swoich doświadczeniach z DMT / Ayahuasca, które się zaczęły już 10 lat temu pod nadzorem szamana w Brazylii. Do tego doświadczenia Dorian przygotowywał się 5 dni, podczas których nie jadł i nie uprawiał seksu. Według Doriana wszyscy politycy powinni "usiąść w jednym pokoju i zażyć DMT, aby nie być już takimi egocentrycznymi dupkami".

Trzeba tutaj jednak dodać, że Dorian nie bierze "normalnych" twardych narkotyków jak to robi imprezowicz, DMT jest wyjątkową substancją, która jest przez większość ludzi zażywana tylko jeden lub kilka razy. Polecamy film "DMT: Molekuła Duszy".Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Roughneck - Kolekcja wyjątkowych, hardcorowych koszulek. Dzięki nim wybijesz się z tłumu!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz YouTube

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Dorian Yates o DMT/Ayahuasca + pali trawke

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin