BODY ATTACK CREAZ-ATP

Dorian Yates do Gatesa: Któregoś dnia zapłacisz!

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 19. Kwiecień 2020 Dodane przez: KO Team

Koronawirus spowodował, że ponad 4 miliarda ludzi musi zostać w domu, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19. Jak każdego dnia widzimy, autorzy teorii spiskowych wykorzystują dobrze czas w kwarantannie ...

Często atakowany jest Bill Gates, ponieważ, według wideo na kanale TED na YouTube, podobno ostrzegał przed rozprzestrzeniającym się wirusem już pięć lat temu. Założyciel Microsoftu regularnie publikuje posty na temat pandemii na social media.

Od lat Bill Gates jest też mocno krytykowany z powodu inwestycji swojej fundacji „Bill and Melinda Gates Foundation” w firmy farmakologiczne oraz za nadużycia monopolistyczne, oraz nieuczciwe praktyki biznesowe, za które jego firma Microsoft już zapłaciła miliardy dolarów.

Krytycy Gatesa zwracają uwagę na jego wypowiedzi z 2015 r., w którym rzekomo stwierdził, że nie chce, by było zbyt dużo wyleczonych. Jest to jednak wyrwane z kontekstu, gdyż Gates uważa, że ??bardziej sensowne jest, aby ludzie w ogóle się nie zarażali i że ??opracowanie szczepionki jest bardziej skuteczne niż terapia.

W tym wywiadzie miliarder stwierdził również, że światu nie grozi wojna nuklearna, a raczej inne katastrofy jak np. globalny wybuch wirusa. Wiele osób nie klasyfikowało tych stwierdzeń jako dalekowzroczności Gatesa, ale jako dowód, że próbuje użyć pandemii, aby przejąć kontrolę nad światowymi systemami opieki zdrowotnej. W postach w mediach społecznościowych użytkownicy posunęli się nawet do twierdzenia, że ??Amerykanin osobiście uruchomił SARS-CoV-2, aby zarobić na opracowaniu szczepionki.

Dorian Yates krytykuje Billa Gatesa na Instagramie po krótkim filmie pokazującym przedsiębiorcę z plakatem w ręku z napisem: „Dziękuję wszystkim pracownikom służby zdrowia”.

Komentarz Doriana Yatesa ma dużo lajków, a dokładniej nieco ponad 16.000. W nim 58-latek pisze:

„Któregoś dnia zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności za swoje zbrodnie. Jeśli chcesz zmniejszyć liczbę ludności, dlaczego nie zaczniesz od siebie i swoich dzieci, które nie są szczepione?”Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Dorian Yates do Gatesa: Któregoś dnia zapłacisz!

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin