Dennis Wolf dostanie wkrótce obywatelstwo USA?

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 24. Luty 2020 Dodane przez: KO

Dennis Wolf stara się o obywatestwo USA już od dłuższego czasu. Wkrótce jednak może się to zmienić, ponieważ okazuje się, że 41-letni niemiecki kulturysta przygotowuje się w końcu do testu o naturalizację

Wolf przez lata brał udział w najważniejszych zawodach Arnold Classic, Arnold Classic Europe oraz Mr. Olympia. Oczywiście z sukcesami, wygrywając Arnolda w 2014 roku i zajmując 3. miejsce na Olympia w 2013 roku. Na scenie jest od ponad 20 lat. 

Tym samym jako jeden z niewielu kulturystyów, mimo zamieszkania w USA oraz startowania tam przez lata w zawodach, nie posiada amerykańskiego obywatelstwa. Wszystko jednak idzie w dobrą stronę, ponieważ wraz z małżonką czekają na jeden z ostatnich kroków w drodze do obywatelstwa. Para musi podjąć się testu o wiedzy z polityki amerykańskiej, historii oraz zwyczajów. 

- Kolejny ważny krok w naszym życiu - napisał na Instagramie sportowiec pod opublikowanym z żoną zdjęciem przed budynkiem administracji USCIS w Las Vegas. Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Dennis Wolf dostanie wkrótce obywatelstwo USA?

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin