Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
stare 10-01-2016, 22:03
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 2
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Cykl HGH + Propionat - pytania i wątpliwości

Witam wszystkich.
Właśnie zakończyłem pierwszy tydzień cyklu HGH + Propionat.
Dawkowanie:
HGH Eurotropin Euro Pharmacies - 2 jednostki dziennie w dwóch dakach
Prop Genesis - 100 mg co drugi dzień.

Kolejne tygodnie: HGH - 3 jednostki dziennie w dwóch dawkach, prop bez zmian. Za kilka tygodni HGH 4 jednostki dziennie w dwóch dawkach.
Do tego oczywiście odpowiednio zbilansowana dieta + [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] : [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , giner, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , omega 3, koenzym Q10, glukozamina, doppe herz, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , przedtreningówka.

Planowana długość cyklu HGH minimum 6 miesięcy, prop....tu jeszcze nie wiem.

Pytania do osób, które miały styczność z HGH (zależy mi na opiniach praktyków a nie osób, które na oczy nie widziały hormonu wzrostu, a potrafią tylko krytykować):
1. Czy odpowiednio dobrałem dawki HGH?
2. Czy normalne jest, że w miejscach kłucia HGH robią się siniaki?
3. Mam flakony po 10 jednostek. Biorąc po 3 jednostki dziennie mam we flakonie na ponad 3 dni, a producent zaleca, aby po otwarciu nie przechowywać "mikstury" więcej niż 48 godzin. Co Wy na to? Jaka jest Wasza opinia?
4. Czy z czasem podmienić Propa na coś innego czy zostać na Propie i jak długo dawać Propa?
5. Czy z czasem podnieść dawkę Propa?
6. Myślę jeszcze nad tym, żeby zamias podności dawkę Propa dodać do cyklu Primobolan. Co Wy na to?
7. Czy HGH w takich dawkach podawać w dwóch dawkach czy może w jednaj porannej?
8. W temacie odbloku. Rozumiem, że odblok robię jak będę kończył teścia? HGH napewno będę ciągnął dłużej.
9. No i zakładając, że będę jednak ciągnął Propa i do tego dam Primobolan (to najbardziej prawdopodobna wersja) to poproszę o rozpiskę odbloku. Za to będę szczególnie wdzięczny!!!
10. Co myślicie na temat stosowania HCG podczas cyklu? Czy jest sens, a jak jest to w jakich dawkach i z jaką częstotliwością?

Z góry dziękuję za wszelkie opinie i rady.
dzwiedz83 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 10-01-2016, 22:09
Użytkownik
Nowicjusz

Domyślnie Odp: Cykl HGH + Propionat - pytania i wątpliwości.

Poniżej załączam ankietę:

Dlatego podaje ankietę do wypełnienia :
1. WIEK: 33 lata
2. WAGA: 130 kg
3. WZROST: 192 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 47 cm
-klatka: 130 cm
-udo: 78 cm
-talia: 105 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 14 lat z przerwami
6. DIETA:
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] : ok 3 g/kg
-węglowodany: ok 5 g/kg
-tłuszcz: ok 1,2 g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. CEL CYKLU: rzeźba + trochę masy
9. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
10. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia
11. STAN ZDROWIA: dobry
12. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
13. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 145 kg
-martwy ciąg: nie robiłem testu
-przysiad:145 kg

Read more: [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
dzwiedz83 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2016, 00:22
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 128
Dostał 333 razy "Dzięki" w 230 postach
Domyślnie Odp: Cykl HGH + Propionat - pytania i wątpliwości

Cytat:
Napisał dzwiedz83 Zobacz post
Witam wszystkich.
Właśnie zakończyłem pierwszy tydzień cyklu HGH + Propionat.
Dawkowanie:
HGH Eurotropin Euro Pharmacies - 2 jednostki dziennie w dwóch dakach
Prop Genesis - 100 mg co drugi dzień.

Kolejne tygodnie: HGH - 3 jednostki dziennie w dwóch dawkach, prop bez zmian. Za kilka tygodni HGH 4 jednostki dziennie w dwóch dawkach.
Do tego oczywiście odpowiednio zbilansowana dieta + [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] : [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , giner, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , omega 3, koenzym Q10, glukozamina, doppe herz, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , przedtreningówka.

Planowana długość cyklu HGH minimum 6 miesięcy, prop....tu jeszcze nie wiem.

Pytania do osób, które miały styczność z HGH (zależy mi na opiniach praktyków a nie osób, które na oczy nie widziały hormonu wzrostu, a potrafią tylko krytykować):
1. Czy odpowiednio dobrałem dawki HGH?
2. Czy normalne jest, że w miejscach kłucia HGH robią się siniaki?
3. Mam flakony po 10 jednostek. Biorąc po 3 jednostki dziennie mam we flakonie na ponad 3 dni, a producent zaleca, aby po otwarciu nie przechowywać "mikstury" więcej niż 48 godzin. Co Wy na to? Jaka jest Wasza opinia?
4. Czy z czasem podmienić Propa na coś innego czy zostać na Propie i jak długo dawać Propa?
5. Czy z czasem podnieść dawkę Propa?
6. Myślę jeszcze nad tym, żeby zamias podności dawkę Propa dodać do cyklu Primobolan. Co Wy na to?
7. Czy HGH w takich dawkach podawać w dwóch dawkach czy może w jednaj porannej?
8. W temacie odbloku. Rozumiem, że odblok robię jak będę kończył teścia? HGH napewno będę ciągnął dłużej.
9. No i zakładając, że będę jednak ciągnął Propa i do tego dam Primobolan (to najbardziej prawdopodobna wersja) to poproszę o rozpiskę odbloku. Za to będę szczególnie wdzięczny!!!
10. Co myślicie na temat stosowania HCG podczas cyklu? Czy jest sens, a jak jest to w jakich dawkach i z jaką częstotliwością?

Z góry dziękuję za wszelkie opinie i rady.
1. 2 x 3 IU git
2. Zdaza sie, ale normalne to nie jest
3. Co ty, GH rozpuszczone jest okay na spokojnie 14 dni.
4. Ja tam raczej Enan/Cyp polecam co 5 dni, bo ci dupy i barkow braknie do injekcji.
5. Jak jedziesz miesiacymi to podnies. Do 600mg na tydzien sajdy sa do opanowania, pokazuja badania.
6. Primo sie dlugo rozkreca i jest MEGA drogi - kto ma tani Primo ten ma fake. No i jest to DHT derivat, dodaj sobie jakis tani SARM jak Ostaryne 10/20/30/40mg (4 miesiace) - tym podwyzszysz anabolicznosc cyklu sporo.
7. Minimalna dawka GH na raz to 2 IU. Jak jedziesz od 4 IU to dzielic.
8. Tak.
9. [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
10. Ja do tego teraz przechodze. Co dwa dni 250 IU caly cykl lub druga wersja na ostatnie 14 dni przed koncem jakies 500 IU co dwa dni. Wtedy mozna skrocic odblok.

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Ben otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
dzwiedz83 (12-01-2016)
stare 12-01-2016, 06:58
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0

Prop genesis i dziekuje bardzo, tego gowna nawet za darmo bym nie bil. jak walic testa to tylko apteke. Genesis to badziewna slowacka podroba tajwanskiego nie istniejacego genesisa no i jeszcze ten primobolan pewnie tez od genesisa.

Ostatnio edytowane przez muchaspeed ; 12-01-2016 o 07:13
muchaspeed jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2016, 10:52
Użytkownik
Nowicjusz

muchaspeed - nikt CI tego gówna nie daje do bicia, ja to biję, więc się nie stresuj. Do tematu podeszłem dość poważnie i mam całość ze sprawdzonego źródła, a zanim wziąłem całość przetestowałem i przebadałem mniejsze dawki, a teraz po tygodniu badałem siebie - wyniki mówią same za siebie, także no stres Na marginesie to dziękuję Tobie za pouczającą odpowiedź no i jakże merytoryczną. na wstępie napisałem, że proszę o sensowne odpowiedzi ludzi, którzy się na tym znają, aby uniknąć takich komentarzy, jak Twój...no ale jednak się trafił.

Ben - dziękuję za udział w dyskusji. Twoja odpowiedź potwierdza, że są tu ludzie znający się na rzeczy.

Po małych korektach robię tak:
- przez kilka tygodni pociągnę dawkę HGH 10 jednostek na trzy dni w dwóch dawkach dziennie, potem dam po 4 jednostki dziennie i dalej zobaczę jak będzie czuł się mój organizm.
- z racji, że jest to mój pierwszy cykl odpuszczam Primkę, jadę Propionat 3 miesiące, ciagnę dalej do 6 - go miesiąca HGH, a od 6 - go miesiąca (czyli po 3 miesiącach przerwy po Propionacie) zacznę kolejny cykl - zobaczymy co osiągnę przez te 6 miesięcy taki zrobię kolejny cykl.
- chciałem na pierwszy cykl dać Propionat, bo chciałem zobaczyć jak reaguje mój organizm - jak na razie jest miło Siła rosnie z dnia na dzień, tłuszczyk zaczyna wyciekać.
- a z doświadczenia polecasz stosowanie HCG podczas cyklu czy tylko traktować to jako odblok?
- rozumiem, że dawać HCG lub SERM typu Ostaryne?
- jak zacznę brać Ostaryne to dawki Propka nie zwiększać?
- pytanie z serii ważnych: ile ciągnąć cykl z Propionatu? Założyłem sobie 3 miesiące po wielu lekturach z różnych forum oraz innych dostępnych lektur, że Propka się podaje 8-12 tygodni. Co o tym myślisz?
- w temacie siniaków czytałem, że to dość częste przy dawaniu iniekcji w brzuch. Jaka może być tego przyczyna?
dzwiedz83 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania