Co z chodzeniem na siłownię podczas pandemii koronawirusa?

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 11. Marzec 2020 Dodane przez: KO

WHO ogłosiło właśnie światową pandemię koronawirusa. Zaleca się przebywanie z dala od dużych skupisk ludzkich. Zamknięte są także szkoły, kina oraz teatry. Coraz więcej firm pracuje zdalnie. Co jednak z siłowniami i obiektami wellness

Śledzimy na bieżąco sytuację, jednak jak na razie żaden z sieciowych klubów nie podjął decyzji o zamknięciu swojego biznesu na dwa tygodnie, tak, jak zamknięte będą od 11.03.2020 publiczne przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe. Kluby informują o zwiększonej częstotliwości dezynfekcji przyrządów oraz o zachowanie najwyższego stopnia higieny. Sanepid powysyłał do klubów fitness także zalecenia o podwyższonym stopniu zachowania standardów czystości. 

- Czy siłownie są otwarte w związku z tą całą akcją przeciwko koronawirusowi? - napisała jedna z osób pod jednym z postów na ścianie Facebooka sieci Zdrofit. 

- Na bieżąco monitorujemy wszelkie komunikaty w tej sprawie. Na ten moment nasze kluby działają w normalnym trybie. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie będziemy o tym komunikować na naszym profilu. - odpisała sieć Zdrofit.

- Może warto aby wydali Państwo oficjalne oświadczenie w tej sprawie tak, jak inne kluby. Klubowicze oczekują informacji czy zajęcia grupowe będą kontynuowane, czy zwiększyli Państwo ilość środków dezynfekujących oraz częstotliwość sprzątania przestrzeni przez Państwa pracowników etc. - dopytywała kolejna osoba.

Nasze zespoły otrzymały informacje dotyczące mechanizmu rozprzestrzeniania się wirusa, jego objawów oraz ścieżki postępowania w przypadku pojawienia się informacji o zarażeniu. Wszyscy zostali także poinformowani o zasadach prewencji, obejmujących m.in. higienę w klubach. Jak zawsze w klubach są dostępne środki dezynfekujące do sprzętu. Zwiększono zakres oraz częstotliwość usług serwisu sprzątającego. Prosimy obserwować nasz profil na bieżąco. - dodali. 

Jak jest z Wami? Chodzicie nadal na siłownię, czy jednak dmuchacie na zimne?

 
 
 
View this post on Instagram

W związku z Państwa pytaniami dotyczącymi funkcjonowania obiektów sieci Calypso Fitness w obliczu rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19 na terenie Polski uprzejmie informujemy, że obiekty sieci będą funkcjonować zgodnie z normalnymi godzinami otwarcia. Wszystkie kluby Calypso Fitness wyposażone są w płyny do dezynfekcji maszyn dostępne dla każdego klubowicza. Dodatkowo w klubach w widocznych miejscach umieszczono informacje o konieczności przestrzegania podstawowych zasad higieny w klubie fitness. Nasi pracownicy również otrzymali szereg wytycznych w celach profilaktycznych, m.in. karty członkowskie oraz kluczyki do szatni są każdorazowo przecierane detergentem. Ponadto wzmożona została aktywność firm sprzątających, które dezynfekują sprzęt i powierzchnie płaskie klubu, ze szczególnym uwzględnieniem klamek, włączników świateł itp. Stale monitorujemy sytuację. Wszelkie informacje w zakresie ewentualnej zmiany godzin otwarcia lub zamknięcia obiektów sieci będą publikowane na stronie www.calypso.com.pl lub na portalu Facebook.

A post shared by Calypso Fitness Piła (@calypso_pila) onMar 11, 2020 at 8:23am PDTLubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Co z chodzeniem na siłownię podczas pandemii koronawirusa?

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin
Kazetka
2020-03-13, 13:50

No uodwiedzam normalnie swoją siłownie, tylko ze czescie dezynfekuje dlonie i sprzęt na którym ćwiczę

Gość
2020-03-11, 20:02

!!! Co bedzie

Gość
2020-03-11, 20:02

NIE !!!!!