Cedric McMillan: ZAPROSZENIE na Mr. Olympia 2019

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 10. Sierpień 2019 Dodane przez: KO Team

Sierżant sztabowy Cedric McMillan, członek armii Stanów Zjednoczonych, otrzymał specjalne zaproszenie do rywalizacji o tytuł Mr. Olympia 2019 w przyszłym miesiącu w Las Vegas. Po odbyciu 24-letniej służby czynnej i rezerwowej McMillan w tym roku nie mógł brać udział we wszystkich przez niego zaplanowanych imprezach, i tym samym nie mógł się zakwalifikować poprzez punkty.

W swojej formalnej prośbie do IFBB Professional League McMillan wyjaśnił: „Planowałem wziąć udział w jednych z letnich mistrzostw, aby umocnić swoją pozycję w nadziei zdobycia kwalifikacji. Miałem jednak obowiązek uczestnictwa w kilku długich ćwiczeniach bojowych, które nie pozwoliły mi na odpowiednią dietę, treningi i odpoczynek.”

McMillan, który brał udział w misji bojowej w Iraku w 2003 roku, jest byłym Mistrzem USA i brał udział w każdej z trzech ostatnich Mr. Olympia. W 2017 roku McMillan wygrał Arnold Classic.

Jim Manion, prezes IFBB Pro League, stwierdził: „Obowiązki wojskowe Cedrica są najważniejsze i całkowicie to rozumiemy. W tym roku wydajemy więc specjalne zaproszenie, ponieważ okoliczności uniemożliwiające mu odpowiednie przygotowania były poza jego kontrolą, a także z powodu jego dotychczasowych osiągnięć w IFBB.”

Poproszony o wypowiedzenie się na temat specjalnego zaproszenia, McMillan dodał: „Kiedy będę rywalizować, będę reprezentował mój kraj, wszystkich, którzy pracują na pełny etat, starając się realizować swoje marzenia, oraz wszystkich niesamowitych ludzi z Lancaster Youth Leadership and Development Program. ”- organizacji non-profit, stworzonej przez McMillana w celu rozwoju młodzieży (budowanie charakteru, wpajanie dyscypliny i wartości moralnych).


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Cedric McMillan: ZAPROSZENIE na Mr. Olympia 2019

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin