Brian Shaw: Siłownia za 2 miliony! [WIDEO]

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 4. Luty 2021 Dodane przez: KO Team

Dla profesjonalnego sportowca, takiego jak Brian Shaw, posiadanie własnej siłowni to dobry pomysł, ale to, co 38-latek określa jako lokalną alternatywę dla miejscowej siłownię, dla zwykłych ludzi prawdopodobnie równa się siłowni z nieograniczonymi możliwościami.

Każdy, kto myśli, że Brian Shaw zbudował swoją domową siłownię wyłącznie po to, by uciec przed panującą pandemią, jest w błędzie. Jego prywatne studio fitness, wyrosło z konieczności i stopniowo się rozwijało. Według Shawa cały projekt rozpoczął się w garażu jego rodziców po tym, jak wybrana przez niego siłownia musiała zamknąć swoje drzwi. Ponieważ dodawał coraz więcej urządzeń, brak miejsca stał się prawdziwym problemem i czołowy sportowiec przeniósł sprzęt do magazynu byłego supermarketu.

Od standardowych urządzeń po specjalne, wykonane dla niego urządzenia po wszelkiego rodzaju uchwyty i drążki - znajdziemy tutaj dosłownie wszystko. Czterokrotny Mistrz Świata ma w swoim posiadaniu arsenał hantli do 230 funtów (ok. 104 kilogramy).

W prywatnym studiu Briana znajduje się sprzęt, który jest albo specjalnie dla niego wykonany, albo został tak dobrany, aby pasował do ​​jego nadmiernych rozmiarów ciała. W końcu siłacz ma ponad dwa metry i waży dobre 200 kilogramów. W związku z tym niektóre zwykłe maszyny typu Hammer Strength są po prostu zbyt małe.

Według Briana studio ma wartość około 500 000 USD, a to tylko same urządzenia i ciężary.

Brian Shaw dysponuje dodatkowo jeszcze jednym miejscem, dopasowanym do treningów typowo pod strongman obok swojego drugiego domu!


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Brian Shaw: Siłownia za 2 miliony! [WIDEO]

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin