BODY ATTACK CREAZ-ATP

Body Attack - ogromny budżet antydopingowy

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 16. Czerwiec 2019 Dodane przez: KO Team

Body Attack to produkty najwyższej jakości Made In Germany, cenione w ponad 40 krajach. Nie bez powodu Body Attack jest w Niemczech partnerem żywieniowymi dla dziesiątek czołowych sportowców i klubów. Aby sprostać wysokim wymaganiom najlepszych sportowców, Body Attack produkuje swoje top-produkty wyłącznie w Niemczech zgodnie ze swoimi wysokimi standardami i zgodnie z kryteriami anty-dopingowymi tzw. Kölner Liste®.

Kölner Liste® zawiera listę przetestowanych suplementów diety, które mają zminimalizowane ryzyko dopingu. Celem jest ochrona sportowców przed przyjmowaniem suplementów zanieczyszczonych dopingiem. Dla sportowców często trudno jest uzyskać informacje na temat poszczególnych produktów w odniesieniu do możliwych zawartych substancji dopingujących. Konsekwencje spożycia zanieczyszczonych produktów ponoszą sportowcy, przez co niewinnie może ucierpieć ich wizerunek oraz zostają oni zmuszeni do wieloletniej przerwy.

Międzynarodowe badanie finansowane przez MKOl przeprowadzone przez Instytut Biochemii Niemieckiego Uniwersytetu Sportowego w Kolonii wykazało, że obawy sportowców dotyczące zanieczyszczonych suplementów diety nie są nieuzasadnione. Według tego około 15% suplementów zakupionych w 13 różnych krajach zawierało sterydy anaboliczne (głównie pro-hormony), które nie były wyznaczone na opakowaniu. Około 11% suplementów badanych w Niemczech zawierało niedozwolone sterydy anaboliczne. Wykryte substancje prawdopodobnie nie mają efektu dopingowego, ale mogły doprowadzić do pozytywnego wyniku testu anty-dopingowego. Inne podobne badanie potwierdzają te ustalenia.

Poprzez dobrowolny test swoich produktów renomowana firma Body Attack tworzy przejrzystość, a tym samym zwiększa się bezpieczeństwo dla najlepszych sportowców. Produkty są testowane na sterydy anaboliczno-androgenne, pro-hormony oraz stymulanty w Centrum Prewencyjnych Badań Dopingowych Niemieckiego Uniwersytetu Sportowego w Kolonii.

Szereg wybranych produktów Body Attack można znaleźć na Kölner Liste®. Niemiecka top-marka poddaje się dobrowolnej samokontroli, sprawdzając, czy wybrane produkty nie zostały skażone. Wszystkie produkty Body Attack są produkowane w tych samych warunkach.

Kölner Liste® publikuje produkty, które zostały przetestowane pod kątem sterydów anabolicznych, pro-hormonów i stymulantów przez wiodące na świecie laboratorium substancji dopingujących w analizie NEM. Tutaj sportowcy są informowani o skutecznych suplementach diety o zminimalizowanym ryzyku dopingu, aby móc wybrać tylko przetestowane produkty.

Link: Na doping sprawdzane produkty Body Attack.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Body Attack - ogromny budżet antydopingowy

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin