Beef między Brandon Curry i Dorian Yates

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 7. Październik 2019 Dodane przez: KO Team

W wywiadzie opublikowanym w zeszłym tygodniu w Valuetainment Dorian Yates wypowiedział się na temat Brandona Curry'ego i jego zwycięstwa na Mr. Olympia 2019. Pochodzący z Wielkiej Brytanii Dorian wyjaśnił, że nie uważał formy panującego mistrza za zbyt dobrą. Między innymi stwierdził, że nowo koronowany posiadacz tytułu w latach 90. nie znalazłby się nawet w pierwszej szóstce.

FitnessVolt.com udało się uzyskać, odpowiedz Brandona na słowa Doriana Yatesa. Amerykańska platforma poprosiła go o przemyślenia na ten temat i otrzymała stosunkowo długą i przemyślaną wypowiedz.

Pisemne oświadczenie Brandona Curry zaczyna się w następujący sposób:

„Co ja mogę na to wszystko odpowiedzieć? Po pierwsze, Dorian po prostu odpowiedział na pytania, które zadał mu prowadzący i wyraził swoją opinię, więc nie mogę być zły na niego. Jeśli moje zwycięstwo pozwoli mu widzieć to, co osiągnął w swoich czasach w lepszym świetle ... to niech tak będzie.

Opinie to tylko opinie. Niektóre są konstruktywną krytyką, a niektóre kontra produktywne. Tak to jest. Osobiście nigdy nie wyobrażam sobie porównywania siebie i tego, co potrafię dzisiaj osiągnąć, z kimś, kto wygrywał 20 lat temu. Mój czas jest TERAZ.”

Amerykanin jak widzimy, dokładnie rozważył swoje słowa i starał się, aby były one pozbawione emocji. Jeśli chodzi o oświadczenie, to Brandon w żadnym momencie nie wykazuje braku szacunku do Doriana. Curry dobrze zrobił, wydając to oświadczenie w formie pisemnej, a nie stojąc przed kamerą.

Curry dodaje:

„Ostatecznie liczy się tylko to, że zapewniłem sobie zwycięstwo. Czeka mnie teraz dużo pracy. W 100% skupiam się tylko na niej.

Nie wiem, dlaczego każdy ma tylko do powiedzenia na temat mojego zwycięstwa ... ale jak widać, robie chyba coś dobrze”.

 


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Beef między Brandon Curry i Dorian Yates

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin
Witek
2019-10-07, 18:17

:) Dorian napisał to co myśli większość fanów kulturystyki.

PS. Dlaczego nie napiszecie o BEEFie PZKFiTS a zawodnicy. Chodzi mi o to co pisał Piotr Piechowiak o miejscach na podium za podarki albo zaglądanie dziewczyn do pokojów hotelowych sędziów :)