Wybierz jakość Body Attack!

Athleticon 2020 - Mistrzostwa organizowane przez The Rock

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 13. Luty 2020 Dodane przez: KO

Dwayne The Rock Johnson i jego była partnerka, Dany Garcia, ogłosili, że podczas pierwszej edycji eventu Athleticon zostaną zorganizowane zawody NPC Worldwide International Championships oraz oficjalne zawody IFBB Pro LeagueThe ICON World Classic. Wydarzenie obędzie się w dniach 10-11 października 2020 roku w Atlancie, w stanie Georgia w USA. Event odbędzie się w Arenie Georgia World Congress Center.

O medale oraz status IFBB Pro będą walczyć kulturyści z ponad 40 krajów. Organizatorzy deklarują, że na scenie The ICON World Classic wystąpią najlepsi zawodnicy z całego świata. 

Mówi się, że do udziału w wydarzeniu zaproszono m.in. Kamala Elgargni, 2019 212 Olympia Champion.

Niestety zawdnicy z USA mogą obejść sie smakiem, ponieważ według przepisów kwalifikacji NPC, w zawodach NPC Worldwide International Championships nie mogą wziąć oni udziału. 

Athleticon 2020 Atlanta, GA The Rock


Athleticon 2020 w Atlancie, GA 


Athleticon ma za zadanie połączyć w jednym miejscu fitness, kulturystykę, wellness i rozrywkę. Wydarzenie ma przede wszystkim zainspirować ludzi do lepszego oraz zdrowszego trybu życia. 

- Możemy stworzyć dla ludzi coś, co sprawi, że ich życie stanie się lepsze! - mówi o wydarzeniu Athleticon The Rock.

Podczas Athleticon będzie można m.in. zobaczyć tancerkę Julianne Hough i jej metodę treningową KINGRY, jogę z Rachel BratheAmandę Kloots, High Performance Training Brian MacKenzie oraz wielu zawowdników amatorów oraz pro z UFC, kulturystyki oraz innych sportów. Na uczestników eventu czekają spotkania, prelekcje i wiele innych atrakacji. Podczas wydarzenia odbędzie się także truniej koszykówki 3x3 Slam N’ Jam. 


Dowiedz się więcej o evencie Athleticon z promocyjnego wideo, w którym wystąpili The Rock i Dany Garcia:Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Athleticon 2020 - Mistrzostwa organizowane przez The Rock

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin
Gość
2020-02-13, 16:59

Super! Ciekawe, kto tam przyjedzie.