Wybierz jakość Body Attack!

Arnold Sports Festival Europe zagrożony?

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 17. Luty 2020 Dodane przez: KO

Plotki głosiły, że Arnold Sports Festival Europe w Sewilli ze wględu na organizację 2021 Arnold Sports Festival UK zostało odwołane. Okazuje się jednak, że nie ma powodów do obaw, ponieważ zawody w Hiszpanii odbędą się zgodnie z planem, 18-20 września 2020 roku. 

2021 Arnold Sports Festival zaczęły w połowie lutego intensywną promocję w social mediach. To niestety przyczyniło się do fałszywych doniesień o anulowaniu tegorocznego eventu w Sewilli. Wydarzenie Eddiego Halla w UK nie stanie jednak na przeszkodzie wrześniowemu eventowi Arnolda w Sewilli. 

Jedną z osób, które przyczyniły się do rozsiania fałszywej plotki był Emilio Martinez, hiszpański pomotor Pro League. Mówi się, że Emilio mógł coś takiego zrobić ze wględu na autoryzowanie eventu w Sewilli przez IFBB oraz IFBB Elite Pro. 

Opubikowany przez Martineza post szybko został jednak skasowany. Krótko po jego usunięciu Arnold Sports Festival Europe w Sewilli potwierdziło, że zaplanowane wydarzenie zostanie zorganizowane w 2020 roku oraz w kolejnych latach. 

Niewiadomo jednak, czy podczas Arnold Sports Festival UK w 2021 roku zostaną przeprowadzone zawody i które federacja je zorganizuje. 

 


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Arnold Sports Festival Europe zagrożony?

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin