Arnold jako postać w Mortal Kombat 11!

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 6. Październik 2019 Dodane przez: KO Team

Arnold Schwarzenegger jest i pozostaje jednym z najbardziej znanych i popularnych kulturystów wszechczasów. Ponadto przedsiębiorca nadal odnosi sukcesy jako gwiazda filmowa, już nie mówiąc o jego sukcesach jako były gubernator Kalifornii. Kariera 72-latka wydaje się tym bardziej niesamowita, biorąc pod uwagę, że nie dorastał jako syn znanych gwiazd Hollywood w Stanach Zjednoczonych, ale urodził się w małej miejscowości Thal w Austrii.

W najnowszej odsłonie „Mortal Kombat” Arnold zostanie dodany do listy nowych postaci jako terminator z filmu „Dark Fate”, który ma trafić do polskich kin 8 listopada 2019 r.

Już w sierpniu ogłoszono, że Schwarzenegger zostanie zintegrowany jako wojownik w grywalnej obsadzie Mortal Kombat 11. Nie jako Arnold, ale jako terminator T-800 z filmów akcji Jamesa Camerona. Teraz opublikowano także materiały na YouTube. Zgodnie z oczekiwaniami, austriacki maszyna-zabójca ma uderzające podobieństwo do byłego kulturysty. W ostatnich wydaniach Mortal Kombat pojawiło się wiele legendarnych postaci filmowych, w tym Jason, Freddy Kruger i Leatherface.

Zwiastun gry jest pełen aluzji, co widać w zdaniach jak "Get over here" i "You will be terminated".

Nowa postać oferuje interesujące ciekawostki, np. kiedy Scorpion, jedna z najpopularniejszych postaci w grze, podpala swojego wroga. Arni nie pali się jak zwykły człowiek, ale staje się metalową konstrukcją T-800.

8 października T-800 dołączy do Mortal Kombat 11 jako DLC (płatny "Downloadable Content") i będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i Microsoft Windows.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
Kulturystyka Online Sklep - Nasz oficjalny sklep. Znajdziesz tam wiele supli w niskich cenach!
Muscle Zone - Z kodem "KULT-B7" teraz wszystko 7% taniej!!

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Oceń nasz artykuł!

Komentarze do artykułu: Arnold jako postać w Mortal Kombat 11!

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin