Arnold Classic 2021 przełożone [NOWY TERMIN]

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 25. Styczeń 2021 Dodane przez: KO Team

Jeśli chodzi o ważność zawodów kulturystycznych, to tuż za Mr. Olympia bez wątpienia jest to Arnold Classic USA. Impreza, która nie będzie w stanie uniknąć restrykcji związanych z koronawirusem w 2021 roku.

W zeszłym roku ze względu na rosnącą liczbę przypadków korony trzeba było pożegnać się z towarzyszącą mu imprezą targową i nadmierną liczbą widzów. Zamiast tego opracowano koncepcje higieny i rozszerzono możliwości testowania, aby wszyscy uczestnicy mogli zostać przebadani pod kątem COVID-19.

W tym roku jednak to nie wystarczy.

„Od 32 lat pierwszy marcowy weekend w Columbus w stanie Ohio jest zarezerwowany dla Arnold Classic. W tym roku jednak ani pierwszy, ani drugi kwartał nie jest realistycznym terminem”.

W związku z tym Arnold Classic 2021 zostanie przełożony na wrzesień 2021. Dokładna data zostanie wkrótce ogłoszona.

"Jesteśmy przekonani, że dzięki rosnącej liczbie szczepionek, Arnold Classic będzie mógł się odbyć na pełnych obrotach późnym latem. W końcu spodziewamy się około 20.000 sportowców. Ograniczenia w podróżach międzynarodowych miałyby znaczący wpływ na nasze wydarzenie. Sądzimy jednak, że powinno się to zmienić w przeciągu kilku najbliższych miesięcy"

Na dzień dzisiejszy impreza byłaby w ogóle nie możliwa, ponieważ Centrum Kongresowe Greater Columbus, w którym zwykle odbywa się Arnold Classic, jest obecnie przygotowywane do wykorzystywania jako szpital polowy, na przypadek rosnącej liczby przypadków koronawirusa. W razie potrzeby dostępnych będzie tam 1200 dodatkowych łóżek.

Przełożenie Arnold Classic na prawdopodobnie drugi tydzień września oczywiście koliduje z Mr. Olympia. Z punktu widzenia zawodników przeprowadzenie obu imprez w tym samym miesiącu może ułatwić przygotowanie do zawodów.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Arnold Classic 2021 przełożone [NOWY TERMIN]

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin