PDA

Zobacz pełną wersję : IFBB Juniors and Masters World Championships 2011, HISZPANIA, 25-28 listopada 2011


p4wc10
24-11-2011, 16:25
MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW I WETERANÓW SANTA SUSANNA, HISZPANIA, 25-28 listopada 2011

Prezydium PZKFiTS zatwierdziło skład Reprezentacji Polski na Mistrzostwa
Świata Juniorów i Weteranów – Santa Susanna 2011. Skład reprezentacji został ustalony
na podstawie rund kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata, rozegranych na Mistrzostwach
Polski Juniorów i Weteranów w Zabrzu w dn. 23.11.2011 r.
Obowiązuje limit maksimum dwóch zawodników w jednej kategorii w Drużynie A,
narzucony przez IFBB.

Juniorzy - Drużyna A
1. Rafał Domin kat. 75 kg
2. Witold Pomećko kat. +75 kg
3. Konrad Balcerzak kulturystyka klasyczna
4. Justyna Jedlikowska fitness juniorek +163 cm
5. Paulina Koriat fitness sylwetkowe +163 cm
6. Bartłomiej Byjoś fitness juniorów open

Juniorzy - Drużyna B
1. Mateusz Janiszewski kat. 75 kg
2. Kinga Gawłowska fitness juniorek do 163 cm
3. Agnieszka Doroszuk fitness sylwetkowe do 163 cm

Weterani
1. Mariusz Bałaziński 40-49 lat kult. klasyczna open
2. Bogdan Nowakowski 40-49 lat kult. klasyczna open
3. Henryk Hryszkiewicz 40-49 lat 70 kg
4. Zbigniew Ciszewski 40-49 lat 80 kg
5. Jakub Potocki 40-49 lat 90 kg
6. Stanisław Sobczyk 50-59 lat +80 kg
7. Marek Dąbrowski 50-59 lat 80 kg
8. Piotr Puchniarz +60 lat
9. Jan Olejko

p4wc10
24-11-2011, 16:27
Piotr Puchniarz +60 lat

http://img30.otofotki.pl/obrazki/ji265_IMAG0143.jpg

http://img30.otofotki.pl/obrazki/ic277_IMAG0141.jpg

http://img30.otofotki.pl/obrazki/tf208_IMAG0144.jpg


Jakub Potocki 40-49 lat 90 kg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/384829_269805826399337_144275995618988_751272_3274 96855_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/307149_269805536399366_144275995618988_751269_1599 819522_n.jpg

Arnold
24-11-2011, 18:10
Piotr Puchniarz, jakie żyły na brzuchu :O . Jakub tak samo wygląda zajebiście

p4wc10
24-11-2011, 20:07
Witold Pomećko kat. +75 kg
2 tygodnie przed startem
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/305413_2003091851651_1674247651_1431457_1014923825 _n.jpg

Rafał Domin kat. 75 kg
http://img30.otofotki.pl/obrazki/xa23_ms7t.jpg

Arnold
24-11-2011, 20:58
POmećko niezle nogi dociął a jeszcze nie zeszła

Trota_-
24-11-2011, 21:03
witek zatrucie pokarmowe :(

Arnold
25-11-2011, 16:52
a to pech. Miejmy nadzieję że pójdzie wszystko jak trza

p4wc10
29-11-2011, 10:17
Wyniki

JUNIOR WOMEN’S BODYBUILDING OPEN CATEGORY:
1. Liana PALL (Romania)
2. Mihaela SERBAN (Romania)
3. Dora LENGER (Hungary)

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG:
1. Yovko TIHOV (Bulgaria)
2. Burak GULLU (Turkey)
3. Mike NIESSEN (Germany)

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING OVER 75 KG:
1. Tim BUDESHEIM (Germany)
2. Federico SEBASTIAN (Argentina)
3. Witold POMECKO (Poland)

JUNIOR MEN’S CLASSIC BODYBUILDING, OPEN:
1. Milan OBORIL (Czech Republic)
2. Ferhat MAGAN (Turkey)
3. Konrad BALCERZAK (Poland)

JUNIOR WOMEN’S FITNESS UP TO 163 CM:
1. Melinda SZABO (Hungary)
2. Laura CUPSA (Romania)
3. Renata MERI (Hungary)

JUNIOR WOMEN’S FITNESS OVER 163 CM:
1. Nikoletta RESCH (Hungary)
2. Maria MALIKOVA (Slovakia)
3. Olga STEPYNA (Ukraine)

JUNIOR MEN’S FITNESS, OPEN:
1. Anghel BIRICA (Romania)
2. Hermann ARMIN (Paraguay)
3. Costin DUMITRU (Romania)

JUNIOR WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM:
1. Jana CERNOVSKA (Czech Republic)
2. Michaela PODNAKOVA (Czech Republic)
3. Tatiana PIACKOVA (Slovakia)

JUNIOR WOMEN’S BODYFITNESS OVER 163 CM:
1. Adela ONDREJOVICOVA (Slovakia)
2. Barbora CERNAKOVA (Czech Republic)
3. Ana MERDENOVA (Lithuania)

JUNIOR WOMEN’S BIKINI FITNESS, OPEN:
1. Bettina NAGY (Hungary)
2. Andrea KATSELOU (Greece)
3. Roza MAZUREK (Poland)

MASTER WOMEN’S BODYFITNESS, OPEN:
1. Raquel HERNANDEZ (Spain)
2. Emi PEREZ (Spain)
3. Natalia DAVIDENKO (Russia)

MASTER WOMEN’S BODYBUILDING
1. Elena STASIUKYNIENE (Lithuania)
2. Josefina SANCHEZ (Spain)
3. Marina NIKOTINA (Russia)

MASTER MEN’S CLASSIC BODYBUILDING, AGE 40-49:
1. Roman SENTI (Switzerland)
2. Michale APRIN (Germany)
3. Jerzy PISULSKI (Poland)

MASTER MEN’S CLASSIC BODYBUILDING, AGE OVER 50
1. Atsushi KATAKAWA (Japan)
2. Michal SIDIK (Czech Republic)
3. Frantisek DAVID (Czech Republic)

MASTER MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVERALL:
1. Roman SENTI (Switzerland)
2. Atsushi KATAKAWA (Japan)

MASTER MEN’S BODYBUILDING, AGE 50-59, UP TO 80 KG:
1. Armando VILLA (Spain)
2. Michel VOSSIER (France)
3. Faruk HORHOR (Turkey)

MASTER MEN’S BODYBUILDING, AGE 50-59, OVER 80 KG:
1. Wolfgang SCHOBER (Austria)
2. Inigo ORTIZ DE MENDIBIL (Spain)
3. Alexandr ALEKSEJEV (Ukraine)

MASTER MEN’S BODYBUILDING, AGE 60 – 65, OPEN:
1. Esmat SADEK (Egypt)
2. Gilles POMERLEAU (Canada)
3. Luciano ANDREOSE (Italy)

MASTER MEN’S BODYBUILDING, AGE OVER 65, OPEN:
1. Bernard COOPER (United Kingdom)
2. Manuel VALBUENA (Spain)
3. Rafael VERA (Spain)

MASTER MEN’S BODYBUILDING AGE 40-49, UP TO 80 KG:
1. Valery KOPTENKO (Ukraine)
2. Esteban AMAT (Spain)
3. Luiz SARMENTO (Brazil)

MASTER MEN’S BODYBUILDING AGE 40-49, UP TO 70 KG:
1. Miguel LOPEZ (Spain)
2. Jose BUSTAMANTE (Peru)
3. Carlo CAPUCCI (Italy)

MASTER MEN’S BODYBUILDING AGE 40-49, UP TO 90 KG:
1. Valentin ANTONOV (Russia)
2. Jose BUSTAMANTE (Venezuela)
3. Ernst ZIMMERMANN (Germany)

MASTER MEN’S BODYBUILDING AGE 40-49, OVER 90 KG:
1. William ORTUNO (Venezuela)
2. Ralf HERGET (Germany)
3. Jorgen CORNELIUSSEN (Norway)

WHEELCHAIR MEN’S BODYBUILDING, OPEN:
1. Shan SINGH (India)
2. Mohammadreza TABRIZI (Iran)
3. Tolga BALIKCI (Turkey)


Mariusz Bałaziński czwarty, Piotr Puchniarz czwarty, Marek Dąbrowski czwarty, Jan Olejko 5 a reszta poza finałem. Z tego co przekazał Pan Jan.

p4wc10
29-11-2011, 10:26
http://www.ifbb.com/images/2011santasusana/_DSC0404.jpg
Ferhat MAGAN (2nd place); (1st place); Konrad BALCERZAK (3rd place).

http://www.ifbb.com/images/2011santasusana/_DSC0381.jpg
Junior men’s bodybuilding up to 75 kg medal winners (from L to R): Burak GULLU (2nd place); Yovko TIHOV (1st place); Mike NIESSEN (3rd place).

http://www.ifbb.com/images/2011santasusana/_DSC0392.jpg
Federico SEBASTIAN (2nd place); Tim BUDESHEIM (1st place); Witold POMECKO (3rd place).

http://www.ifbb.com/images/2011santasusana/_DSC0969.jpg
Michael APRIN (2nd place); Roman SENTI (1st place); Jerzy PISULSKI (3rd place).

Cały raport
http://www.ifbb.com/page_report.php?id=99


http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/377551_257093857682954_143926925666315_791344_2462 73792_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/311976_256728491052824_143926925666315_790280_2110 678008_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378710_256753724383634_143926925666315_790341_1847 607051_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/390250_256756041050069_143926925666315_790358_1115 085133_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/386758_257092384349768_143926925666315_791323_1945 464669_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/377551_257093847682955_143926925666315_791342_1973 938847_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/316709_257094547682885_143926925666315_791345_1560 070852_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/379064_257091614349845_143926925666315_791316_2035 76514_n.jpg

http://eastlabs.biz/data/gallery/916/24.jpg


http://eastlabs.biz/data/gallery/918/68.jpg

http://eastlabs.biz/data/gallery/918/85.jpg

http://eastlabs.biz/data/gallery/919/38.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/302216_256752267717113_143926925666315_790319_1484 246285_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/379064_257091617683178_143926925666315_791317_1784 563630_n.jpg

http://eastlabs.biz/data/gallery/916/198.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316360_256752887717051_143926925666315_790326_9926 0347_n.jpg

http://eastlabs.biz/data/gallery/916/209.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/390250_256756037716736_143926925666315_790357_1491 452379_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/302978_257093124349694_143926925666315_791334_1179 99150_n.jpg

http://eastlabs.biz/data/gallery/916/37.jpg

http://eastlabs.biz/data/gallery/916/59.jpg

http://eastlabs.biz/data/gallery/916/114.jpg

Arnold
29-11-2011, 17:48
Wszyscy na 3 miejscu. Gratulacje, naprawdę godnie reprezentowaliście nasz kraj