PDA

Zobacz pełną wersję : Bisholin-czyli cudowny lek na stawy

Litwin
18-04-2007, 16:42
O niezwykłym, naturalnym i bardzo skutecznym preparacie, który stawia ludzi na nogi z Aleksandrem Nadaszkiewiczem, przedstawicielem firmy NAMI Sp. z o.o. rozmawia Bogdan Stanisławski.

Cudowne działanie uzdrawiającego minerału sprawdzili na sobie tysiące ludzi. Oto niektóre z opinii na temat działania preparatu:
„Masaż, blokady, zastrzyki nie przynosiły likwidacji bólu ramienia , zapalenie stawu ramiennego leczyłam cały rok. Stosowane różne maści nie pomagały. Dopiero, gdy zaczęłam stosować BISZOLIN minęły bóle i tak pozbyłam się strasznego cierpienia.” – pisze Anita Jałąszyńska z Gdyni.
Gabriela Szczeniak z Warszawy opowiada:
„Mój 80-letni tata przestał chodzić na skutek zwyrodnienia kolana po wypadku samochodowym. Rehabilitacja, wizyty u ortopedów nie dawały rezultatów rezultatu, dopiero kuracja BISZOLINEM dała rewelacyjny skutek. Tata chodzi i nie skarży się na żadne bóle”
Adolf Brozek uważa BISZOLIN za bardzo dobry lek na bóle reumatyczne i mięśniowe. Pisze:
„Nadmieniam, że stosowałem różne maści polskie i zagraniczne i odbyłem kurację parafinową, ale pomogło mi tylko na krótko. Natomiast polecam, BISZOLIN, ponieważ pomógł mi szybko i skutecznie pozbyć się bólu, który mi dokuczał, kilka lat.
Bożena Rogala uważa BISZOLIN za bardzo dobry lek na żylaki i haluksy:
„Widziałam bardzo szybki efekt na żylakach, żylakach kostki haluksów zmniejszał się w oczach”.
Jadwiga Janicka z tarczyca pisze:
„Stosowałam BISZOLIN na bóle kręgosłupa. Po użyciu jednego opakowania nastąpiła poprawa. Polecam ten lek wszystkim sąsiadom. Uważam, że powinien znaleźć się na naszym rynku”.

- Co to takiego ten biszolin? Pytanie jest zasadne, gdyż nawet w encyklopediach i słownikach trudno znaleźć to słowo.

- Biszolin to produkt otrzymywany z biszofitu naturalnego, posiadający wszystkie jego właściwości. Ponieważ to niewiele wyjaśnia dodam od razu, że biszofit czyli przyrodnia sól krystaliczna jest naturalnym minerałem, który powstał w wyniku wyparowania wód Morza Prehistorycznego pod działaniem energii słonecznej.

- Morze Prehistoryczne, a zatem jest to minerał z bardzo odległej przeszłości?

- O tak, np. złoża biszofitu wołgogradskiego sformowały się ponad 200 milionów lat temu w okresie permskim. W tym czasie na terenach od współczesnych Niemiec na północnym zachodzie do obwodu astrachańskiego Rosji na południowym wschodzie istniało wielkie solne zagłębie morskie. Na początku okresu permskiego zmienił się tu klimat na gorący i rozpoczął się powolny, naturalny proces wyparowania. Stopniowo woda morska zamieniała się w naturalną solankę magnezową, z której po wyparowaniu powstały sole biszofitu.

- I właśnie one przetrwały do naszych czasów?

- Tak, dzięki temu, że zostały solidnie „zakonserwowane” przez minerały osadowe, które je skutecznie zabezpieczyły przed działaniem środowiska zewnętrznego na głębokości 1100 – 1700 metrów pod powierzchnią ziemi. Stąd biszofit jest absolutnie czysty.

- Co spowodowało, że zainteresowano się biszofitem?

- Jak zwykle było w tym trochę przypadku. Otóż lekarze opiekujący się robotnikami pracującymi przy szybach wiertniczych w kopalniach ropy naftowej zauważyli, że ci, którzy mieli bezpośredni kontakt z solanką biszofitu, pozbyli się uciążliwych bólów stawów rąk. Rozpoczęli badania, no i…

- Łatwo się domyślić, że badania potwierdziły unikalne uzdrawiające działanie biszofitu. Co dokładnie zawiera ten minerał?

- Oprócz zestawu bromowo – chlorkowo - magnezowego zawiera ponad 30 różnych mikroelementów, w tym tak ważnych dla funkcjonowania organizmu ludzkiego jak: brom, sód, mangan, żelazo, tytan, krzem, lit i inne.

- Jak wydobywa się biszofit?

- Szybami wiertniczymi za pomocą podziemnego rozcieńczenia wodą. Jest to najbardziej skuteczny i ekologicznie czysty sposób wydobywania soli z głębin.

- Jeśli to nie tajemnica, to proszę powiedzieć, gdzie się biszofit pozyskuje?

- To żadna tajemnica. Między innymi w Rosji i na Ukrainie w okolicach Połtawy.

- A ja słyszałem jeszcze o biszoficie z wód Morza Martwego.

- Owszem, tam również jest pozyskiwany, lecz jest to biszofit nieco inny, nie tak ekologicznie czysty jak ten, który wydobywa się z głębin ziemi. Jest to zrozumiałe, gdyż biszofit z Morza Martwego to produkt syntetyczny z wód powierzchniowych, narażonych na działanie środowiska zewnętrznego.
- Jak biszofit zamienia się w leczniczy biszolin?
- Biszofit był oficjalnie stosowany w postaci soli i solanki jako środek balneologiczny. Aby rozszerzyć uzdrawiające zastosowanie minerału, na jego bazie wyprodukowano preparat biszolin – żel z biszofitem. Konsystencja żelu ułatwia jego stosowanie do masażu i smarowania oraz umożliwia szybkie wchłanianie przez skórę substancji aktywnych.

- Czy biszolin można nabyć w Polsce?

- Z radością mogę poinformować, że tak. Firma NAMI, którą reprezentuję, wprowadziła na polski rynek ten poszukiwany preparat. Można go kupić w sklepach zielarsko-medycznych, a także w sklepie internetowym na stronie www.ezoteryka.oh.pl

Bryan
18-04-2007, 17:01
interesujące... nie wiem ale jakoś nie mam przekonania do żeli na takie potrzeby ale może wkońcu coś sie pojawiło solidnie skontruowanego...

Litwin
18-04-2007, 17:09
Tez byłem sceptycznie do tego nastawiony,ale dzisiaj w sklepie odwiedził mnie trener skoczków w zwyż i mówił własnie że przez przypadek dowiedział się o tej maści,gdy oglądał program z Waiderem,ponoć kulturysci smarowali sie jakimś mazidłem z Europy Wschodniej i ustawały po tym wszystkie bóle,jak później się okazało chodziło własnie o tą substancje.Jemy przeszły żylaki po tym!!!Sam to przetestuje i sie wypowiem,bo już zamówiłem.

robo
18-04-2007, 17:14
Litwin_81 ile to kosztuje?

Litwin
18-04-2007, 17:26
29 zeta za 70 ml,no i jeszcze 12 zeta przesyłka

kupsztyl90
18-04-2007, 18:27
ee to tanio :!:

Litwin
18-04-2007, 18:41
Zważywszy że Ben Gay jest za 7 zeta to nie tak tanio

kupsztyl90
18-04-2007, 18:53
ale zważywszy,ze glupia glukozamina kosztuje 40-50 pln to tanio

l_o_l_e_k
18-04-2007, 23:48
Litwin_81 podaj stronke z ktorej mozna to zamowic

Bryan
19-04-2007, 00:09
l_o_l_e_k Litwin_81 napisał stronke http://www.ezoteryka.oh.pl/ ;-)

l_o_l_e_k
19-04-2007, 09:20
oh sorry przeoczylem ja dzieki

Litwin
15-05-2007, 14:04
Powiem wam że jestem zadowolony z tej maści.Wczoraj napierdzielał mnie nadgarstek po pływaniu,przyszedłem do domu posmarowałem i po godzinie ból przeszedł,wiem że to zbyt piekne ale tak było

Green_Bartek
15-05-2007, 15:11
no skoro tak mowisz to warto sobie kupic taka masc :)

l_o_l_e_k
15-05-2007, 18:07
tak samo jest z mascią konska tez działa podobnie

Litwin
15-05-2007, 18:56
Ale to leczy a nei maskuje ból,testowałem różne maści

l_o_l_e_k
15-05-2007, 22:33
no to jesli rzeczywiscie leczy to musibyc super ale na jakiej podstawie twoerdzisz ze leczy??? jak dlugo ją stosowałes???

Litwin
15-05-2007, 22:40
Mam ją od jakiegoś czasu,a problemy z nadgrastkiem wracały,wczoraj posmarowałem i juz nei boli,w przeciwieństwie do masci znieczulających lub rozgrzewających.

Bryan
16-05-2007, 00:41
Litwin_81 informuj nabierząco czy stosowanie owego preparatu jest naprawde warte polecenia. Wtedy można zaoszczędzić i zainwestować w tą maść choć jestem sceptycznie nastawiony do maści...

l_o_l_e_k
16-05-2007, 11:10
Litwin_81 sam mowisz ze problemy z nadgarstkiem wracaly a gdy posmarowales to przestalo bolec ale poczekaj do nastepnego wysilku i powiedz wtedy czy nie boli bo z mascia konska jest tak samo jak mnie po treningu boli bark to smaruje i zaraz nie boli ale na nastepnym treningu sie znou odzywa wiec jak juz Bryan napisal dawaj relacje na bierząco

Litwin
16-05-2007, 11:39
Posmarowałem pierwszy raz biszolinem nadgarstek,wczesniej używałem ben gaya

Bryan
18-05-2007, 18:38
jak tam? odczuwasz ból czy stopniowo zanika już?

maxus1
06-08-2011, 16:19
znalazalem cos ciekawego , zamowilem , uzywam oraz ciekawe ze pomaga.
Pozdro .

Sklep Zdrowym Bądź - Naturalne Kremy Balsamy do Profilaktyki i Masażu - Bisholin Biszolin Żel Wołgogradzki 130g Balsam na Haluksy Ostrogi Bóle Stawy Reu - Zdrowym Bądź (http://www.zdrowymbadz.pl/bisholin-biszolin-zel-wolgogradzki-130g-balsam-na-haluksy-ostrogi-bole-stawy-reumatyzm-sklep-medyczny-poznan-p-1037.html)