Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online
Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Dzienniki treningowe
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 23-11-2014, 13:21
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 0
Dostał 10 razy "Dzięki" w 8 postach
Domyślnie 8 week Total Body Challenge Grecinka & TheMissMartex - nie dla mięczaków ! :)

Witamy
Postanowiłyśmy z Grecinką podjąć 8 tygodniowe wyzwanie, które można zobaczyć tutaj:

Jak na razie na filmiku jest pierwsze 4 tygodnie.
Nie raz spotykamy się z licznymi wyzwaniami przedstawianymi nam w necie czy czasopismach. Początkowo wszyscy huraaaaa!!! każdy się zapisuje, obiecuje, składa silne postanowienia nie odpuszczenia do końca. Ze 100 osób do końca dochodzi zaledwie kilkoro.
Niestety jest to domena kobiet, bo one uwielbiają takie wyzwania. Po kilku dniach niestety jakoś udaje nam się siebie przekonać, że to nie dla nas i że w sumie inni odpuścili to jak my odpuścimy to się nic złego nie stanie. Po tygodniu zapominamy, ze taka akcja w ogóle maiła takie miejsce

Dlatego też, postanowiłyśmy z Grecinką, że choćby nie wiem co, zakończymy te 8 tygodni, i będziemy je relacjonowały tu w tym dzienniku treningowym.

PODEJMUJEMY WYZWANIE - dla nikogo innego jak tylko dla siebie

6 dni ćwiczeń w tygodni, jeden dzień wolnego.

Co do tego jak się nagrodzimy to jeszcze ustalimy. Treningi zaczęłyśmy od wczoraj, więc dziś mamy już zaliczony dzień drugi

Co do efektów, to plan jest taki, że zdjęcia sylwetek przed i po umieścimy dopiero po 8 tygodniach.
Na dzień dzisiejszy robimy fotki i robimy pomiary, aby później móc przedstawić efekty, aczkolwiek zaznaczam, nie to jest tutaj dla nas najważniejsze, ale to żeby podjęte wyzwanie zrealizować. Co do jedzonka to ja będę trzymać mocno dietę, a Grecinka z wyjątkami, bez zaciskania pasa. Chodzi o dobrą zabawę i udowodnienie przed samym sobą, że damy radę!
BO JAK NIE MY TO KTO?!!!

Jakby ktoś chciał się dołączyć to zapraszamy, później jeszcze opiszę więcej szczegółów.
TheMissMartex jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Body Attack YamBam - KOKOS NOWY!
stare 23-11-2014, 13:39
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Odp: 8 week Total Body Challenge Grecinka & TheMissMartex - nie dla mięczaków ! :)

tak jak pisała Martex próbujemy... ponieważ ja mam zamiar wytrwać a ona startuje w zawodach podejście mamy inne, ale motywujemy się nawzajem. dzień pierwszy... obejrzałam filmik- spoko... takie tam.... no dzisiaj rano stwierdzam, że moje ręce są...bezsilne... brzuch rownież... wczorjaszy trening 20 minut...

dzień -2 - MASAKRA- pompki a i owszem zajęły mi połowe z 15minut całego treningu hahaha... po 40 skokach a`la gwiazda, leżałam 10minut niczym rozgwiazda i dochodziłam do siebie...

ale .... musimy dać radę
Grecinka jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2014, 13:50
Użytkownik
Super Expert

Dostał 23 razy "Dzięki" w 23 postach
Domyślnie Odp: 8 week Total Body Challenge Grecinka & TheMissMartex - nie dla mięczaków ! :)

Cytat:
Napisał Grecinka Zobacz post
dzień -2 - MASAKRA- pompki a i owszem zajęły mi połowe z 15minut całego treningu hahaha... po 40 skokach a`la gwiazda, leżałam 10minut niczym rozgwiazda i dochodziłam do siebie...
ale .... musimy dać radę
Musze to napisać, rozwaliłaś mnie Rozgiwazdo tym ostatnim zdaniem , super że się motywujecie do ciężkiej pracy i osiągnięcia celu, nie ważne jaki on by był, z odpowiednim podejściem na pewno wygracie, może nie konkurs ale poprawę sylwetki i samopoczucia.
bamse21 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2014, 22:30
Użytkownik
Bywalec

ale .... musimy dać radę[/QUOTE]

Nie musimy, tylko damy!!! hahahhah bo nas tu później będą palcami wytykać

a co do rozgwiazdy to ja nią już byłam po pompkach hahhahahahahahahhaha ja pierdziu hahhahahha
Dlatego dobrze, że jesteśmy we dwie miło wiedzieć, ze wiesz co czuję hahhahahahaha i śmiać mi się chciało jak się męczyłam i wiedziałam, że wkrótce też to będziesz robiła hahaha

Plan jest taki, że pierwszy tydzień, lecimy tak jak na filmiku w jednym ciągu tylko jedną serię W następnych może będziemy wykonywać po 2. Jak na razie jedna nas niszczy A takie to niepozorne
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2014, 08:48
Użytkownik
Nowicjusz

Niszczy...hahahahha...ja myślałam , że Ty na bank z 10kg obciążników dowalisz ha ha ha...

jak nastawiłam się na ten tydzień to miałam wrażenie, że dezień 3 będzie super- teoretcznie 6 minut...po 2 dniach czuję, że potrwa to z 3 razy dłużej...póki co w pracy nastawiam się...

ps. dobrze , że nie muszę podnosić rąk do góry hahaha
Grecinka jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2014, 12:48
Użytkownik
Bywalec

Grecinkaaaaa - RĘCE DO GÓRY!!! hahahhahahahah

Ja jestem już po 3 dniu jeeeeeeee

Dziś nie mogłam się dobudzić, budzik dzwonił jak szalony, a dla mnie brzmiał jak kołysanka stad też od rana mam dziś poślizg we wszystkim
Od rana trening na czczo, planowo mam 60min. Jako, że po południu czeka mnie jeszcze trening siłowy +45min aerobów po nim postanowiłam, że od razu zrobię 3 dzień challenga. Po 45min orbiego wykonałam zestaw ćwiczeń z dnia trzeciego. Dzięki Bogu były to ćwiczenia przeplatane i ograniczone czasowo, czyli 30s i 60s Z nosa kapało hahahhahah ciężko było, ale w sumie zamknęłam się w 10min później dobiłam jeszcze 5min orbiego, żeby się zamknąć w sesji 60min. Grecina dziś wieczorem szalejesz
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2014, 19:03
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 5
Dostał 12 razy "Dzięki" w 12 postach

Interesujący program, urozmaicone ćwiczenie, Jestem ciekawa waszych efektów. Też bym się przyłączyła, ale jestem w trakcie programu Focus T25 alpha i nie chcę aż tak bardzo obciążać organizmu. Ale jak skończę T25 to może się skuszę.
Atqa jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2014, 20:26
Użytkownik
Nowicjusz

no ok to było najdłuższe 6 minut w moim życiu... tzn w magiczny sposób trwało to dłużej niż planowałam, szkoda, że w życiu nie z wszystkim tak jest...

no ale ok... przeżyłam... i obejrzałam co mnie czkea jutro każdy dzień bez pompek wydaje się lepszy, obawiam się, że czas to szybko zweryfikuje... ale licze, że za 4 tygodnie będę się z tego śmiać...

Atqa obawiam się, że wyniki mogą nie powalić, przynajmniej moje, ale skoro ktoś będzie tooglądał, czuję się dodatkowo zmotywowana

dziękujemy za wsparcie
Grecinka jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2014, 18:05
Użytkownik
Nowicjusz

ok kolejny dzień... nie było lekko, ale powoli przywyczajam się, że będę sapać, jęczeć a potem sprawdzać plan na następny dzień pierwszy tydzień po 1 rundzie, pewnie 2 - 2 etc.... we will see... a Ty jak? nasz Miss?
Grecinka jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-11-2014, 17:36
Użytkownik
Bywalec

hahaahhaha ))
jest ogień !!
hahahhah to jest takie nie pozorne!!! buahahhahaha a po prostu niszczy hihihihihihi ale powiem Wam, że na samą myśl o tym, że wiem, że Grecinka będzie się tak samo męczyła po prostu mam uśmiech na twarzy hha abo wiem, że ona będzie to robić później i jeszcze nie wie co ją czeka

Ja uzupełniam swoje treningi tymi challegami, więc już jestem zawsze mega zmęczona to jest na dobitkę i tak się zawsze czuję. Po prostu palenie czuję, a przecież nie jestem jakimś słabeuszkiem. To są całkowicie inne cwiczenia niż te, które robię na co dzień, ale myślę, że ten pierwszy tydzień będzie najgorszy, drugi będzie już łatwiejszy, chociaż podwoimy wszystkie sesje, żeby nie było za łatwo. Więc stale będziemy podnosiły poprzeczkę

Wczorajszy zestaw robiłam po treningu barków z klatką i bicepsem. 35min aerobów i później ruszyłam do dzieła. Kidało mi z nosa na podłogę

Dzisiejszy zestaw zrobiłam już o 7-30 po 50min aerobów na czczo na orbitreku.

jest extra
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania